Kripto HaberleriAltcoinBu Altcoinin En Büyük Balinasından Dump Hamlesi: Binance'e Gönderdi!

Bu Altcoinin En Büyük Balinasından Dump Hamlesi: Binance’e Gönderdi!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Çinli gazeteci Colin Wu’nun aktardığına göre, Chiliz’in (CHZ) en büyük dış cüzdan balinası 20 milyon CHZ altcoinini ilk olarak başka bir cüzdana, oradan da Binance ve OKX kripto para borsalarına gönderdi.

Balinanın Binance ve OKX’e CHZ Altcoini Göndermesinin Ardından Fiyatta Düşüş Yaşandı

Balinanın bu hareketini yaptığı anlarda altcoinin fiyatı %12 civarında değer kaybetti.

Söz konusu balina cüzdanı halen en büyük CHZ balinası olma unvanını koruyor ve bünyesinde 679 milyon CHZ yani toplam CHZ arzının %7.64’ünü barındırıyor.

CHZ fiyatı 2022 Katar Dünya Kupası dolayısıyla son haftalarda ani yükselişler sergilemişti.

Chiliz, aynı adı taşıyan Malta merkezli FinTech sağlayıcısı tarafından spor ve eğlence alanında önde gelen dijital para birimlerinden biridir.

İlgili Haber
Crypto.com Rezervlerini Paylaştı: Hangi Altcoinler Ağırlıklı

Blockchain tabanlı spor eğlence platformu Socios’u işletmekte ve kullanıcıların en sevdikleri spor markalarının yönetimine katılmalarını sağlamaktadır. Socios.com’un taraftar tokenleri buna bir örnek. Spor kulüpleri ve dernekleri için taraftar tokenleri, taraftarlarıyla bağlantı kurmanın ve yeni gelir akışlarının kilidini açmanın bir yolunu sunuyor.

Toplam CHZ arzı 8.8 milyar seviyesinde ve Ekim 2018’deki lansmanında mint edilmiş ve borsalar aracılığıyla sunulanın dışında halka açık satış yapılmadan erken katılımcılara dağıtılmıştır.

Başlangıçta, CHZ bir ERC-20 token olarak piyasaya sürüldü, ancak daha sonra Binance Launchpool’un stratejik bir ortaklığın parçası olarak taraftar tokenlerini piyasaya sürmedeki rolüne sahip olarak BEP-2 uyumlu olacak şekilde de tasarlandı. CHZ, Tron blok zincirinde TRC-20 token olarak da mevcuttur.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları