Altcoin

Bu Altcoinin Takipçileri, Ethereum’un Takipçilerini Geçti

Shiba Inu'nun takipçi sayısı, Twitter'da Ethereum takipçi sayısını geçti.

Kripto para sektörünün son dönemde en çok konuşulan projelerinden birisi olan Shiba Inu’nun popülerliği, hiç bitmeyecekmiş gibi artmaya devam ediyor. SHIB fiyatı kısa süre içerisinde ciddi bir düşüş yaşasa da SHIB’in takipçilerinin sayısı devamlı olarak artmaya devam etmekte.

SHIB, ETH’yi Geçti

Ethereum ağının Twitter üzerinde 1,7 milyon takipçisi bulunurken Shiba Inu’nun ise 1,8 milyon takipçiye ulaştığı görülüyor.

Geçtiğimiz Ağustos 2020 tarihinde piyasaya sürülen ve Ethereum ağı tabanlı bir kripto para birimi olan Shiba Inu, Ryoshi isimli anonim bir geliştiricinin eseri.

SHIB fiyatı 1 yıl boyunca neredeyse yerinde saysa da özellikle 2021’in ikinci çeyreğinde inanılmaz bir artış yaşadı ve 1 ayda %800 yükseldi.

SHIB bu esnada ise tek bir gün içerisinde 1 milyon tweete ulaşmış ve bu da aslında Shiba Inu’nun yükseliş sebebini göstermişti.

Dogecoin kopyası olan kripto para birimi, buradan da anlaşılabileceği üzere ne kadar çok konuşulursa fiyatı da o kadar hareketli oluyor.

SHIB’in Reddit topluluğu bile 414.000 üyeye ulaştı ve bu aslında Japonya kökenli Shiba Inu cinsi köpeğin Reddit üzerindeki grubundan 4 kat daha fazla üye sayısına ulaşıldığını gösteriyor.

Dogecoin’in takipçi sayısı ise hala SHIB’den fazla. An itibarıyla Dogecoin’in takipçi sayısının 2,4 milyonun üzerine kadar çıktığı gözüküyor ve bunun üzerinde ise sadece 3,6 milyonluk takipçi sayısı ile Bitcoin’in resmi hesabı geliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu