Altcoin

Bu Hafta Dikkat Edilecek 3 Kripto Para: Altcoin Sezonu Geri mi Döndü?

3 Kripto para, bu hafta dikkat çekiyor!

Lider kripto para birimi Bitcoin’in (BTC) 69.000 dolardan başlayan düşüşü 57.000 dolarda kalmış gibi gözüküyor. Bitcoin fiyatı yeniden 60.000 dolar üzerine iğne attı ve toparlanma sinyalleri verdi. Tabii ki bu durum bütün gözleri yine altcoinlerin üzerine çevirdi. Peki bu hafta hangi 3 kripto para dikkat çekiyor?

AVAX

Bu haftanın en çok dikkat çeken kripto para birimi tabii ki Avalanche (AVAX) oldu. AVAX fiyatı %200’lük Fibonacci seviyesinin bile üzerine çıkarak tüm zamanların rekorunu kırdı. Sosyal medyadaki popülerliği kullanan AVAX, 140 dolara kadar çıksa da 146 dolar sert bir direnç oldu. 7 günde %4 yükselen AVAX için ise şimdi düşüş dönemi başlamış gibi gözüküyor.

AVAX için önemli destek noktalarından olan 130 dolar ile 111 doların altına inilmesi ise sert bir düşüşü beraberinde getirecektir.

MATIC

İkinci sırada ise Ethereum rakibi Polygon (MATIC) yer almakta. MATIC, 28 Ekim ila 29 Ekim tarihlerinde girdiği kanaldan çıkmayı denese de kılım olmadı ve kısa vadeli satışlar asıl yükselişi engelledi.

3 Kasım tarihinde başlayan yükselişin önü de böylece kesilmiş oldu. 1,68 dolar direnci kırılırsa POLYGON için 2 dolar yeniden görülebilir.

EGLD

Üçüncü sırada ise 303 dolara kadar ulaşarak tüm zamanların rekorunu kıran EGLD yer alıyor. EGLD fiyatı, 303 doları kırdıktan sonra 338 dolar direncini zorladı ve RSI alarm verse de 480 dolara kadar yükseldi.

Eğer BTC’de sert düşüş yaşanmazsa EGLD de yükseliş serüvenini sürdürebilecek altcoinler arasında görünüyor.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu