Kripto HaberleriHaberlerBu Hafta Takip Edilmesi Gereken 5 Kripto Para!

Bu Hafta Takip Edilmesi Gereken 5 Kripto Para!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para piyasası çalkantılı hareketlerine devam ediyor. Özellikle BTC’nin 52.000 dolar üzerine çıkamaması sürekli olarak 50.000 dolar altındaki riskli seviyelere düşmesine sebep oluyor. Hafta başına girişle beraber tekrar 50.000 dolar üzerine kendini atan BTC fiyatı, şüphesiz takip edilmesi gereken ilk kripto para olarak kaşımıza çıkıyor.

Zira Bitcoin’de bir iyileşme görülmeden altcoinlerin yükseliş yaşaması mümkün görünmüyor. Bitcoin ile ilgili daha önceki yazımızda önemli seviyeleri kaleme almıştık.

İlgili Haber
Bitcoin İçin Kritik Seviyeler Neler? Al, Sat, Tut Analizi!

Burada altcoinler için fiyat kadar önemli olan bir diğer konu ise BTC hakimiyeti. Özellikle yüzde 39 seviyelerine kadar düşen BTC hakimiyeti paranın altcoinlere akması açısından son derece önemli. BTC eğer sert bir düşüş yaşamazsa bu hakimiyet düşüşünün altcoinlert için oldukça faydalı olması bekleniyor.

MATIC

Matic’in bir süredir yükseliş trendinde olduğu biliniyor. Bugün rekor seviyelere ulaşan MATIC, 2.70 dolar seviyesinde zorlansa da bu seviyeyi kırarak 2.92 dolar seviyelerine kadar yükseldi.

Fiyat 2.70 dolar üzerinde kalmayı başarırsa ana hedefler sırasıyla 3.41 dolar ve 5 dolar seviyeleri olacaktır.

Düşüş başlaması durumunda ise 2 dolar ve 1.73 dolara kadar düşüşler beklenebilir.

NEAR

NEAR 23 Aralık’ta oluşan takoz formasyonunun kırılması ile yukarı yönlü bir hareketlenme yaşadı. Eğer boğalar fiyatı tutamaz ve 14 dolar altına bir düşüş olursa sırasıyla 13.23 ve 11.11 dolar seviyeleri görülebilir.

Ancak 15.93 dolar direnci geçilir ve 16 dolardaki sert direnç kırılırsa 17.95 dolar seviyelerine kadar bir ivmelenme görülebilir.

ATOM

25 Aralık’ta düşen kanalı yukarı yönlü kıran Cosmos (ATOM), böylelikle düşüş trendinin bittiği sinyallerini verdi. Bu durumda en önemli hamle alıcıların fiyatı kanal üzerinde tutabilmesi olacaktır. Zira fiyat bu seviyeler üzerinde tutunursa hedefler sırasıyla 33.60 dolar ve 38 dolar olacaktır.

Tersi durumda düşüş yaşanmasında ise 200 günlük hareketli ortalama olan 24.12 dolara kadar bir geri çekilme beklenebilir.

RACA

Metaverse projesi olan RACA, henüz daha çoğu borsada listelenmeyen bir altcoin. Bu özelliği uzun vadede “patlama hazır” olarak gösterilen RACA, bugün Paribu borsasında listelenecek.

Son günlerde yüzde 70 oranında yükseliş yaşayan, gün içerisinde de yüzde 14 seviyesinde ivmelenen RACA, fincan kulp formasyonu ile öne çıkıyor.

Özellikle formasyonun çalışmasıyla beraber ilk hedefin 0.0070 dolar seviyeleri olduğu söylenebilir. Ancak 0.0043 dolar seviyelerinde de ciddi bir direnç olduğu unutulmamalı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları