Altcoin

Bu Kripto Para, NFT Çılgınlığı Ortasında Yüzde 10.000 Arttı

Bir haftada yüzde 10 bin artan bu kripto para takip edilmeye değer!

NFT çılgınlığı sürerken az bilinen bir kripto projesi olan Non-Fungible Yearn (NFY) baş döndürücü bir hızla yükseliş kaydetti. Bir haftalık süre içerisinde rekor bir yükselişle %10.000 oranında değer kazanan NFY, değiştirilebilir olmayan tokenlara (NFT) olan ilginin bu denli yüksek olduğu bir dönemde dikkatleri üzerine toplamayı başardı.

Merkezi olmayan finansmanın (DeFi) belirli özelliklerinden yararlanma prensibiyle hareket eden bir kripto türü olarak karşımıza çıkan NFY platformunu -her ne kadar işleyiş mantığı aynı olsa da- diğer stake etme platformlarından ayıran temel fark, bir hisseye sahip olma hakkını temsil eden cüzdan adresleri yerine bir NFT’nin hisseli fonların hakkını ve ürettikleri getiriyi temsil edeceği bir ekosistem yaratmasıdır.

27 Şubat’ta 5,95 dolardan işlem görürken 604 dolara yükselerek güçlü bir ATH yaşayan ve piyasa değerini 356.000 dolardan 37 milyon dolara yükselten söz konusu kripto değer, an itibarı ile 411 dolardan alıcı buluyor.

Kaynak: CoinMarketMap

NFY an itibarı ile sadece Uniswap platformunda işlem görüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu