HaberlerStellar

Bu Kripto Paranın Fiyatı, CEO’nun Açıklamaları Öncesi Yükseldi!

XLM fiyatı bir anda %10 yükseldi!

Stellar Develepment Foundation’ın CEO’su olan Denelle Dixon’ın yapacağı konuşma, daha önceden tahmin edildiği gibi sert bir düşüş değil tam tersi yönde yükseliş getirdi. Stellar ekibinin CEO’su, önümüzdeki ABD Temsilciler Meclisi karşısında ifade verecek ve kendisine sorulan soruları yanıtlayacak. CEO ise bunun öncesinde yaptığı açıklamasında aslında durumu kendince özetledi.

CEO, önümüzdeki hafta dijital varlıklar ve finans sektörünün geleceği hakkında yapılacak olan toplantıya davet edilmekten dolayı onur duyduğunu vurguladı. Komite, 8 Aralık tarihinde karma bir toplantı yapacak ve bunun bir kısmı canlı iken bir kısmı internet üzerinden olacak.

CEO’lar Toplanıyor

Temsilci Maxine Waters konu hakkında yaptığı açıklamada kripto para sektöründen önemli CEO’ları davet ettiklerini belirtti. Söz konusu kişiler Circle CEO’su Jeremy Allaire, FTX CEO’su SBF, Bitfruy Group CEO’su Brian Brooks, Paxos Global CEO’su Char Cascarilla ve Stellar Foundation CEO’su olarak açıklandı.

8 Aralık tarihinde yapılacak olan toplantıya yönelik CEO’nun açıklamaları ise bugün XLM fiyatına bir anda %10 yükseliş getirdi. XLM fiyatı kısa süre içerisinde 0,36 dolara kadar yükseldi ve buradaki direnci test etti.

XLM an itibarıyla ise 0,33 dolardan işlem görüyor ve hafif bir düşüş yaşandı. Bir zamanlar top 20 içerisinde yer alan ve top 10’a bile giren XLM an itibarıyla ise 26. sırada yer alıyor. Bunun nedenlerinden birisi de XLM’in NFT sektörünün gerisinde kalması oldu.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu