Kripto HaberleriAltcoinBu Meme Coinden İki Büyük Müjde: Dogecoin ve Shiba Inu'nun Arasına Katıldı!

Bu Meme Coinden İki Büyük Müjde: Dogecoin ve Shiba Inu’nun Arasına Katıldı!

Takip et

Floki Inu (FLOKI) altcoininin resmi Twitter hesabı, yaptığı açıklamasında FLOKI’nin Orion Protocol üzerinde listelenerek Dogecoin ve Shiba Inu’ya katıldığını duyurdu.

Buna ek olarak FLOKI, kullanıcı sayısı bakımından da bir dönüm noktasını aştı.

FLOKI, Orion Protocol’ü Üzerinde Dogecoin ve Shiba Inu’ya Katıldı

Kripto para projesinin attığı Tweet’e göre yeni listelenmeyle beraber Floki Inu, Dogecoin ve SHIB’e benzer bir şekilde yüksek likidite seviyelerine erişim sağlayacak.

Altcoinin geliştiricileri, Orion Protocol üzerinde Dogecoin ve Shiba Inu’ya ek olarak FLOKI’nin de yer almasıyla beraber meme coin üçlemesinin tamamlandığını belirtti.

Orion Protocol, web sitesinde yer alan bilgilere göre merkeziyetsiz borsalar, merkezi borsalar ve swapping havuzları gibi kripto para piyasasının tüm bölgelerinde bulunan likiditeyi tek bir merkeziyetsiz platforma taşıma amacı güdüyor.

Bu gelişmelere ek olarak FLOKI, kullanıcı sayısının 400.000’e ulaştığını bir diğer Tweet ile duyurdu.

FLOKI altcoini sosyal medya ve geleneksel yayın araçlarında verdiği reklamlar ile tanınıyor. Şirketin reklamlarından biri halihazırda Türkiye televizyonlarında da yayınlanıyor.

İlgili Haber
Floki Inu (FLOKI) Türkiye Televizyonlarında Reklam Verecek!

Altcoin, Rekor Fiyatından Yüzde 89 Daha Düşük Bir Bölgede Bulunuyor

Bununla birlikte 5 ay kadar önce, 4 Kasım 2021 tarihinde 0.0003437 dolara fırlayarak kendisine ait tüm zamanların en yüksek fiyat rekorunu kıran meme tokeni, günümüze geldiğimizde ise eski günlerinden çok daha düşük bir seviyeden işlem görüyor.

Floki Inu’nun performansını gösteren 1 yıllık fiyat zaman grafiği.

Rekor seviyesinden yaklaşık olarak %89 daha düşük bir seviyede bulunan kripto para, bu yazının yazıldığı anlarda 0.00003585 dolar seviyesinde bulunuyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları