AltcoinHaberlerKripto ParaMetaverse

Bu Metaverse Altcoini Yeni Ortaklığını Duyurdu!

The Sandbox yeni ortaklığını duyurdu.

Metaverse dünyasının en popüler platformlarından olan Sandbox, tanınmış film yapımcısı Lionsgate ve ortak şirketi Millennium Media ile resmi olarak ortak olduklarını duyurdu.

Sandbox’la kurulan ortaklık, yapım şirketi Lionsgate’i The Sandbox metaverse’üne giren ilk büyük film yapım şirketi yapmış oldu.

Kurulan ortaklık kapsamında metaverse, korku ve aksiyon türlerinde zenginleştirilmiş prodüksiyonlara dayanan kapsamlı bir yol haritası planladı.

Bu kapsamda metaverse teknolojisi Lionsgate’in karakterleri ve akılda kalıcı olay örgülerini web3 destekli formatlara dönüştürmesine yardımcı olacak.

Sandbox ve Lionstage başlangıç olarak hayranların favori serilerinde yer alan karakterlerle dolu “Action City” adlı özel bir “LAND’i” piyasaya sürecekler.

Amerika’nın en büyük bağımsız stüdyolardan biri olan Lionstage’in oluşturacağı LAND Rambo , The Expendables ve Hellboy gibi film serileriyle başlayacak.

Sandbox’ın kurucusu Sebastien Borget yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“The Sandbox için vizyonumuz her zaman oyuncuların en sevdikleri filmlerden ve TV şovlarından daha fazlasından lisanslı içeriğin yanı sıra kendi orijinal maceralarını yaratabilecekleri binlerce renkli dünyayı hayata geçirmek olmuştur.

Bu vizyona, 129 Akademi Ödülü’ne aday gösterilen ve popüler aksiyon ve korku filmlerinden oluşan zengin bir kataloğa sahip Lionsgate gibi benzersiz küresel eğlence etkisine sahip bir ortak eklemek, açık meta veri tabanımızı önemli ölçüde zenginleştiriyor.”

Duyurulan ortaklık sonrası Sandbox’ın yerel tokeni SAND, bugün son sekiz ayın en düşük seviyesinden yükseldi.

SAND duyurudan sonra yaklaşık %20’ye varan bir yükseliş kaydederek 0,9715$ seviyelerine kadar geldi. Yazım esnasında SAND 0,86$’dan işlem görüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu