Kripto HaberleriHaberlerBu Metaverse Arsaları El Yakıyor!

Bu Metaverse Arsaları El Yakıyor!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Craig S. Wright gibi isimlerin tüm karşı çıkışlarına rağmen NFT furyası tüm hızıyla devam ediyor. Metaverse‘in artık hayatımızın bir parçası haline gelmeye başlamasıyla iyice şaha kalkan NFT’ler birçokları için önemli bir gelir kapısı olmayı başarmış durumda.

İlgili Haber
Bitcoin Sistemi Oculus Quest 2 Çekilişi - Metaverse Dünyasına Adım At!

Her an yeni bir satışla kripto dünyasında şaşkınlığa yol açan NFT’lere bir yenisi daha eklendi. Bu seferki
volkanik bir adadaki 100 fotogerçekçi sanal arazi parselinin satışı şeklinde gerçekleşecek!

31 Ocak’ta bu yılın ilk çeyreğine kadar FUNGI NFT platformunda bir dizi arazinin satışa sunulması planlanıyor.

100 sanal arazi parselinin yer aldığı fotogerçekçi bir metaverse olan Cornerstone.land, önde gelen bir küresel VR stüdyosu olarak tanınan ZOAN tarafından yalnızca NFT olarak satılacak.

Arazilerin satış fiyatları ise yine dudak uçuklatıcı cinsten: 10.000 ile 20 milyon euro! Bu da bu arazilerin metaversede satışa sunulan bu zamana kadarki en değerli araziler haline getiriyor.

Metaverse’deki sanal gayrimenkuller daha yaygın hale geldikçe, Decentraland, The Sandbox, CryptoVoxels ve Somnium Space gibi açık dijital dünyalar, yatırımcıları daha da fazla cezbetmeye devam edeceğe benziyor.

Ayrıca geçtiğimiz günlerde yapılan araştırma sonuçlarına göre Metaverse dünyasından en fazla arsa alan yatırımcıların Türk oldukları aktarılmıştı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

2 YORUMLAR

Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Cihan dagbilen

Para uğruna anlamsiz sanal evren akımına kapılıp sanallaşanlar, zamanı gelince sapına kadar parasız olarak banallaşırlar…

mnbvb13

Buğdayı tarımı bıraktık metaverse ümit bağladık…

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları