NFT

Bu NFT’ye Verilen 9,5 Milyon Dolarlık Alım Teklifi Reddedildi!

CryptoPunks'a verilen 9,5 milyon dolarlık NFT teklifi reddedildi!

Kripto para piyasasında son dönemdeki yükselişin önemli bir kısmı da NFT’lerle ilişkilendiriliyor.

Birçok NFT’inin yüzbinlerce ve hatta milyonlarca dolara satılması, kripto para yatırımcılarının da NFT sektörüne ilgi duymasını sağladı ve artık satışların rakamları çok daha büyüdü.

CryptoPunks, 9,5 Milyon Doları Reddetti

Ethereum ağındaki en büyük koleksiyonlardan birisi olan CryptoPunks’ın 6046.’sının sahibi olan bir kullanıcı, 9,5 milyon dolarlık teklifi resmen reddetti.

Bu tarihe kadar on-chain üzerindeki en büyük NFT teklifi olarak tarihe geçen bu teklif, sahibi tarafından reddedildi.

İlgili CryptoPunks’ın sahibi Richerd, 9,5 milyon dolarlık teklife rağmen elindeki NFT’nin satılık olmadığını vurguladı.

“Kime ne önerirse önersin umurumda değil” açıklamasında bulunan NFT sahibi, kesinlikle kripto para tarihine geçti.

Bu NFT’inin 2017 yılında söz konusu kullanıcı tarafından alındığı ve 13 Mart 2021’de 88.000 dolar, 30 Mart tarihinde 82.000 dolar, son olarak ise 31 Mart tarihinde 83.000 dola teklif aldığı ve bunun 83.000 dolara Richerd’e satıldığı görülüyor.

Richerd ise bunu yaklaşık 1 yıl sonra 9,5 milyon dolarlık teklif gelmesine rağmen satmayarak %114.000’lik artışı reddetmiş durumda.

Ethereum ağındaki NFT’ler ve özellikle eski olanlar şu an için milyonlarca dolarlık teklifler alırken bazı uzmanlar bunun geçici olacağını savunuyor.

Bazıları ise şimdiden dünyanın en ünlü isimlerinin NFT satışı yaptığına dikkat çekerek NFT’lerin her geçen gün daha da değerli hale geleceğini ve koleksiyon ürünü olacağını vurgulamakta.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu