binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerBugün Yüzde 300'e Kadar Yükselen Altcoinin Kurucusundan Şok Açıklama: "Durduruyorum"

Bugün Yüzde 300’e Kadar Yükselen Altcoinin Kurucusundan Şok Açıklama: “Durduruyorum”

Bugün ilgi çekici bir şekilde zirve noktasında yüzde 300 yükselen bir altcoin projesinin kurucusu tuhaf bir açıklama yaptı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Solana blok zincirindeki bir proje olan Ore (ORE), çarpıcı bir şekilde değer kazanarak 300 doları aştı ve 312,38 dolarlık bir fiyat seviyesine ulaştı. Bu, 24 saatlik bir süre içinde %113’lük bir artışı temsil ediyor. Ani bir düşüşle 192.46 dolara gerilemesine rağmen token hala son 24 saatte %70 oranında yükselmiş durumda.

Bununla birlikte ilginç bir gelişme olarak, madencilik mekanizmasıyla Bitcoin’e benzer şekilde çalışan Ore projesi, tüm madencilik faaliyetlerini duraklatma kararı aldı. Karar, projenin @HardhatChad olarak bilinen kimliği bilinmeyen tasarımcısı tarafından duyuruldu. Tasarımcı, “Derhal geçerli olmak üzere tüm madencilik faaliyetlerini durdurma kararı aldım. Bu eylemin Solana’nın, Ore sahiplerinin ve projenin v2 sürümüne giden en hızlı yolun yararına olduğuna inanıyorum.” dedi.

Sadece iki hafta önce deneysel bir hackathon projesi olarak başlatılan Ore, kısa sürede Solana topluluğunun dikkatini çekti. İlgideki hızlı artış ve ardından gelen madencilik faaliyetleri Solana ağını işlemlerle doldurdu ve önemli tıkanıklık sorunlarına katkıda bulundu.

İlgili Haber  Tanınmış Analist: "Bitcoin'in Kaderi Bu İki Seviyede"

Aynı zamanda, Solana başka bir tıkanıklık kaynağıyla mücadele ediyordu: hem botlar hem de yeni piyasaya sürülen memecoin’ler tarafından başlatılan artan işlemler. Blok alanı talebindeki bu artış ağı önemli ölçüde yavaşlattı. Buna yanıt olarak Solana, tıkanıklığı hafifletmek için bir yama güncellemesi yayınladı.

HardhatChad’e göre, Ore piyasaya sürüldüğünden bu yana işlem sayısına göre Solana’da en çok kullanılan uygulama haline geldi ve blok zinciri tarihindeki tüm akıllı sözleşmelerden daha fazla ana ağ trafiği yükü oluşturdu.

Ore ile madenciler, ağın güvenliğini sağlamak ve kripto para kazanmak için kriptografik bulmacaları çözüyor. Madenciler, çözdükleri bulmaca sayısıyla orantılı olarak dakika başına 1 ORE’luk bir pay kazanıyor.

Projenin kurucusu, “son zorluk güncellemeleri, yeni bir sözleşme tasarımına ihtiyaç olduğunu kesin olarak gösterdi” dedi ve ekledi:

“Şimdi ara vererek, verileri incelemek, bir ekip kurmak ve enerjimizi v2’yi doğru bir şekilde yapmaya odaklamak için çok ihtiyaç duyduğum zamanı kazanacağım.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail