binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinTanınmış Analist: "Bitcoin'in Kaderi Bu İki Seviyede"

Tanınmış Analist: “Bitcoin’in Kaderi Bu İki Seviyede”

Kripto para analisti Ali Martinez, yaptığı açıklamasında Bitcoin için çok kritik olduğunu düşündüğü iki seviyeyi paylaştı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para dünyasının tanınmış analistlerinden Ali Martinez, yaptığı açıklamasında Bitcoin’de yaşanan son düşüşün ardından beklentileri hakkında konuştu.

Analist, kendisinin bu dönemde basit düşünerek yalnızca destek ve direnç noktalarına odaklanmak istediğini söyledi. Analiste göre Bitcoin fiyatı bir süredir paralel bir kanal içerisinde konsolidasyon yaşıyor ve bu yüzden de 61.000 dolar seviyesi en önemli destek konumunda.

Buna ek olarak analist, 72.400 dolar seviyesinin en önemli direnç noktası olduğunu düşünüyor.

İlgili Haber  Son Dakika: FED Başkanı Jerome Powell Konuşuyor! İşte Tüm Açıklamaları

Martinez, BTC fiyatının söz konusu destek seviyesinin altına bir iniş gerçekleştirmesi durumunda bir sonraki durağın 56.200 dolar ya da 51.600 dolar olabileceği konusunda uyardı. Bununla birlikte analist, Bitcoin fiyatının direnç seviyesini aşması durumunda ise yeni hedeflerin 79.000 dolar ila 86.000 dolar olabileceğini iddia etti.

Buna ek olarak Ethereum hakkında da konuşan analist, genel piyasadaki düşüşün devam etmesi durumunda ETH için kritik destek bölgesinin 2.000 dolar ila 2.430 dolar arası olduğunu söyledi. Analistin verilerine göre söz konusu bölgede 9.37 milyon adres yaklaşık olarak 53 milyon ETH tutuyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail