XRP

Bugünün Yükselen Kripto Para Birimi: Ripple (XRP)

XRP bugün yüzde 10'lara bir yükseliş gösterdi.

Kripto paralar son bir kaç gündür olduğu gibi bugün de düşüş eğilimi gösteriyor. İlk 10 coine bakıldığında yüzde 2 ila 6 arasında düşüş eğilimi görülürken renkler kırmızıya bürünmüş durumda.

Ancak bu düşüş ortamında XRP yeşil renge büründü ve gün içerisinde yüzde 10’lara varan artış gösterdi.  Bu artışın nedeni ise Ripple şirketinin Moneygram’ı satın aldığı iddiası oldu.

2018 yılında da ödeme yöntemleri için iş birliği yapan Ripple ve dünyanın en büyük para transfer şirketlerinden olan MoneyGram anlaşmaya vardı mı yoksa bu sadece bir söylentiden mi ibaret henüz belli değil. Haber Twitter üzerinden bir kullanıcının bu söylentiyi çıkarması üzerine ortaya çıktı. Henüz resmi kanallardan hiçbir açıklama olmamasına rağmen haberi yapan kullanıcı kendinden oldukça emin bir şekilde konuştu ve anlaşmaların devamının da geleceğini söyledi.

Haberin doğruluğu kesin olmasa bile XRP fiyatında yükseliş yaşandı. An itibarı ile 0,412 dolar seviyelerinde işlem gören XRP, 17 milyar dolarlık piyasa hacmi ile üçüncü en büyük kripto para olarak karşımıza çıkıyor. İddiaların doğru olması durumunda fiyatta daha fazla artış yaşanacağı iddia ediliyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu