Kripto HaberleriXRPBugünün Yükselen Kripto Para Birimi: Ripple (XRP)

Bugünün Yükselen Kripto Para Birimi: Ripple (XRP)

Takip et

Kripto paralar son bir kaç gündür olduğu gibi bugün de düşüş eğilimi gösteriyor. İlk 10 coine bakıldığında yüzde 2 ila 6 arasında düşüş eğilimi görülürken renkler kırmızıya bürünmüş durumda.

Ancak bu düşüş ortamında XRP yeşil renge büründü ve gün içerisinde yüzde 10’lara varan artış gösterdi.  Bu artışın nedeni ise Ripple şirketinin Moneygram’ı satın aldığı iddiası oldu.

2018 yılında da ödeme yöntemleri için iş birliği yapan Ripple ve dünyanın en büyük para transfer şirketlerinden olan MoneyGram anlaşmaya vardı mı yoksa bu sadece bir söylentiden mi ibaret henüz belli değil. Haber Twitter üzerinden bir kullanıcının bu söylentiyi çıkarması üzerine ortaya çıktı. Henüz resmi kanallardan hiçbir açıklama olmamasına rağmen haberi yapan kullanıcı kendinden oldukça emin bir şekilde konuştu ve anlaşmaların devamının da geleceğini söyledi.

Haberin doğruluğu kesin olmasa bile XRP fiyatında yükseliş yaşandı. An itibarı ile 0,412 dolar seviyelerinde işlem gören XRP, 17 milyar dolarlık piyasa hacmi ile üçüncü en büyük kripto para olarak karşımıza çıkıyor. İddiaların doğru olması durumunda fiyatta daha fazla artış yaşanacağı iddia ediliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları