Bitcoin MadenciliğiHaberler

Bulut Madenciliği’ne Yeni Alternatif; “Müşterek Madencilik”

Çin madencilik havuzu BTC.Top Bulut Madenciliğine Alternatif olarak "müşterek madencilik" adında yeni iştirakini açıkladı.

Çin madencilik havuzu BTC.Top 25 Temmuz’da “müşterek madencilik” adında yeni bir iştirakini müşterilerine duyurarak, kullanımına sundu. Bulut madenciliğinin geliştirilmiş formunu oluşturan yeni sistem, müşterilere daha çok esneklik sunarak, klasik bulut madenciliğindeki riskleri minimuma indirmeyi hedefliyor.

Klasik bulut madenciliğinde cihazların servis ve bakım ücretlerinin zaman zaman sistemin kuruluş masrafına denk olduğunu ve bu durumun madenciler için olumsuz bir tablo oluşturduğunu fark eden firma yetkilileri, daha fazla kullanıcıya ulaşmak amacıyla kurulum sonrası kullanıcıların yaptıkları yatırım için başa baş noktasına ulaşıncaya kadar servis ve bakım ücreti alınmayacağını söylüyor. Bu durumun madencilerin “müşterek madencilik” alanına doğru kaymasına neden olacağını düşünen firma yetkilileri, yeni iştiraklerinin diğer bulut madencilik firmalarının katili olacağını iddia ediyor.

Bunların yanı sıra firma yetkilileri toplu siparişlerde oluşturacakları fiyat avantajının kendilerini bir adım öne geçireceğini düşünüyor.

BTC.Top, müşterilerinin madencilik cihazlarının herhangi bir yere sevki ve geri çekilmesi hususunda sınırlama koymadığı gibi, müşterinin ellerindeki madenci cihazlarını satmak istemesi durumunda, satış fiyatı üzerinden geri alacağını belirtiyor.

Bireylerin kripto para madenciliğine girmesini kolaylaştırmayı ve düşük maliyetli elektrikten yararlandırmayı hedefleyen BTC.Top kurucusu Jiang Zhuoer, yeni sistem için çok sayıda yatırım teklifi aldığını belirtiyor.

“Müşterek madencilik” ürünlerinin hızla popüler olacağını ve diğer endüstriyel madencilik firmalarının da pazarda buna benzer yeni ürünler sunacağını belirten BTC.Top kurucusu, iştirakin başarılı olcağından son derece emin görünüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu