Altcoin

Bütün Sinyaller Bu 3 Altcoine İşaret Ediyor: Patlama Sırası Onlarda mı?

3 önemli altcoin için yükseliş sinyali geldi mi?

Kripto para sektöründe lider Bitcoin’in (BTC) öncülük ettiği ralli hala bazı kripto para birimleri için devam ediyor.

Bitcoin fiyatı 60.000 dolar ila 63.000 dolar arasında sabit kalmış gibi gözükse de bu durum bazı altcoinlerin önünü açmakta.

Bunların arasında ise geleceğe yönelik hareket beklenen Avalanche (AVAX), Near Protocol (NEAR) ve Efinity (EFI) yer alıyor.

3 Altcoin Dikkat Çekiyor

AVAX ve NEAR’in önümüzdeki aylarda yükseliş yaşayabilecek kripto paralar arasında olma sebebi ise atılan adımlar.

NEAR’in 800 milyon dolarlık geliştirme fonuna ek olarak AVAX ekosisteminin de çeşitli fonlamalar aldığı biliniyor.

Ethereum’a rakip olarak görülebilecek iki proje hala yolun çok başında olsalar da DeFi ekosisteminin büyümesine ayak uydurmakta. Özellikle AVAX üzerindeki geliştirmeler ve iki altcoinin de kurumsal yatırımcının dikkatini çekmesi, gözlerden kaçmıyor.

Grayscale tarafından yapılan başvuruya bakıldığında, NEAR, AVAX ve CRV için fon kurulmasına karar verildiği görülmekte. Bu da aslında kurumsal yatırımcının bu 3 kripto paraya nasıl ilgi duyduğunu net bir şekilde ortaya koyuyor. Hem DeFi hem de kurumsal yatırım rüzgarını arkasına alan iki proje, önümüzdeki aylarda ciddi hareketlilik yaşayabilir.

Üçüncü sıradaki altcoin Efinity (EFI) ise bugün benzer bir fonlama duyurdu. Facebook’un hareketlendirdiği metaverse furyasına dahil olmak için 100 milyon dolarlık fon duyurusu yapan Efinity ve Enjin ekipleri, bugün %20’ye yakın fiyat artışı sağladı. Efinity’nin Enjin altyapısı sayesinde ve metaverse furyası ile önümüzdeki aylarda harekete geçmesi ise bir hayli olası.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu