Kripto HaberleriHaberlerBüyük finans şirketleri kripto paraları takip ediyor ve yön veriyor

Büyük finans şirketleri kripto paraları takip ediyor ve yön veriyor

Takip et

Büyük finans şirketleri tüm dünyada yaygın olarak aldıkları kararlar ile güçlü temellere dayanmayan ve güçlü olmayan ülkelerde hükümetleri tek bir kalemde değiştirebilecek kadar büyük güce sahipler. Türkiye gibi bankalara bağımlı ülkelerde ”bankalar” oldukça fazla değerli görülmesinin ve bankaların daha fazla kredi vermesinin istenmesinin nedeni ekonominin normal olduğu zamanlarda bankalar ile işlemler yapılması ve alınan krediler ile vatandaşların daha fazla alanda faaliyet göstermesi yönünde oluyor.

Bu durum ise ülkelerde gelecekte krizlerin temellerini hazırlayan ve krediye bağımlı hale gelen vatandaşların yüksek enflasyon, az gelir dolayısı ile eğer ki doğru kredi kullanımı yapılmaz ise bir ülkede bankacılık sistemini en çok vuran şey oluyor.

Finans devleri ve bankalar kripto paralar konusunda bilgili

Bazı büyük finans şirketlerinin uzun süredir kripto paraları izlediği ve bu konuda kripto paralara yön verdiğine yönelik şüpheler artıyor. Kripto paraların başlı başına şüphe olması ve ne zaman olursa olsun kesin konuşulabilecek bir yatırım aracı olmadığından dolayı ve araştırmaların gün yüzüne çıkmasının tıpkı Goldman Sachs’ta olduğu gibi engellenmesi dolayısı ile hangi büyük finans şirketlerinin bu konuda araştırmalar yaptıkları ise bilinmiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları