Kripto HaberleriSponsorluCaizcoin, Blockchain Life 2021'İn Genel Sponsoru Oldu!

Caizcoin, Blockchain Life 2021’İn Genel Sponsoru Oldu!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Blockchain Life 2021’in genel sponsoru olan Caizcoin bir DeFi şirketi ve İslami finans kanunlarına uyan ilk kripto para birimidir.

Caizcoin, minimum işlem ücreti ile dünyanın ilk İslami Blockchain’i olan Caizchain üzerinde çalışır.

Tüm bilge zihinlere, inançlara ve etnik kökenlere hitap eden ahlaki değerler, Caizcoin deneyimini geliştirir.

Etkinliklerin Parlayan Yıldızı Caizcoin:

Londra Etkinliği:
Eylül ayında Londra’da, ilk İslami kripto para birimi olan Caizcoin’in İslam alemi ve çağdaş dünyalar arasında köprü kurmanın yeni bir yolunu sunduğu bir etkinlik gerçekleştirildi. Bu etkinlik Caizcoin hedefi için büyük bir başarıydı ve birçok grup tarafından da desteklendi.

Taşkent Etkinliği:
Söz konusu etkinlik bugün Özbekistan Hyatt Regency Tashkent’te gerçekleştirilecektir. Bu etkinlik, hedeflediği yatırım ve sürdürülebilir finansal kaynaklarla sosyal değerler yaratmayı ilke edinen Caiz Holding AG’nin gündemde olacağı ve günümüzün aktif kripto alanında DeFi’ye yönelik en pratik yaklaşımı sunacağı mahiyettedir.

Moskova Etkinliği:
27-28 Ekim tarihlerinde ise Moskova’da “Music Media Dome” etkinliğinde boy gösterecek olan Caiz Holding AG, kripto dünyasında elde ettiği başarılara ışık tutarak “İslami değerlere uygun ilk kripto para birimi” olmayı nasıl başarabilecekleri ve dünyanın küresel olarak en güvenilir, şeffaf, sağlam ve sorunsuz işlemlerin deneyimlenmesini nasıl sağlayacakları hakkında bilgiler paylaşacaktır.

Söz konusu etkinliğe katılacak olan Caizcoin ekibi, eski işlem yöntemlerini geliştiren ve herkesi finansal kurumların yerini aldığı akıllı sözleşmelerle tanıştıran DeFi hakkında eğitmek adına genel sponsorluk yapacaktır.

İslam Odaklı Caizcoin Ekosistemi

Caizcoin, kağıt sözleşmeler ve ofis alanı gibi kaynaklara olan ihtiyacı ortadan kaldırarak Wall Street ve büyük banka kurumlarına daha sürdürülebilir ve çevre dostu bir alternatif sağlayabilme hedefiyle varlığını sürdürmektedir.

Caiz holding AG ortamındaki her şey İslami kural ve düzenlemelere uygundur. Teklif, adalet, dürüstlük, tarafsızlık ve tüm yatırımcılarının ve güvenilir ortaklarının refahına dayalı tasarımı ile mevcut güvenli ticaret trendine bağlı hareket etmektedir.

Caizcoin, İslami ekonomik ilkelere dayalı yenilikçi bir Blokchain tabanlı finansal çözüm ortaya koyarak İslami değerleri ve etiği destekleme ilkesine bağlıdır.

Bu ilkeler ışığında müşterilerine tam şeffaflık ve güvenlik sağlamayı başat hedef kabul eden Caizcoin ile kripto para birimlerinizi gerçek parayla değiştirebilir ve dünyanın herhangi bir yerinden herhangi bir şey satın alabilirsiniz.

Bununla birlikte işletmelerin büyümesine de yardımcı olmayı hedefleyen Caiz Holding AG -kendisiyle beraber başkalarını da yükseltmenin doğruluğuna inandığından- uzun vadeli finansal kaynaklar yaratmakta zorlanıyor olsalar bile, işletmeleri projelerini hayata geçirebilmeleri adına uzun vadeli ekonomik ve sosyal faydalar üretmeye yönlendirebilir.

Caizcoin’i Benzersiz Yapan Nedir?

Dünyadaki herkes için yasal bir ödeme şekli olan Caizcoin, farklı, ahlaki ve türünün tek örneği bir İslami finansal fikir olarak ortaya konmuştur. İslam’ın tüm kural ve düzenlemelerini takip ederek, yatırımcı ve tüketicinin çıkarlarına en iyi şekilde hizmet edecek şekilde tasarlandığından diğer tüm kripto para birimlerinden ayrılmaktadır.

Bu özelliklerinin yanı sıra müşterilerine düşük işlem ücreti sunar ve müşterilerinin dünya çapında sorunsuz ticaret yapmalarına olanak sağlar. Her defterde saniyede 3000 işlem gerçekleştirebilir ve her 5 saniyede bir yeni bir defter oluşturur. Her işlemin tamamlanması ise 0-3 saniye sürer.

Not: Caizcoin ekibi adı geçen etkinlikler için Taşkent ve Moskova’da olacaktır.

Güncel kalmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edin:

TELEGRAM  TWITTER  INSTAGRAM  FACEBOOK  YOUTUBE  MEDIUM  REDDIT

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları