CardanoHaberler

Cardano (ADA) CEO’su Yeni Projesini Tanıttı

Charles Hoskinson, uzun süredir bu proje üzerinde çalıştıklarını söylediği "Djed" hakkında açıklamalarda bulundu.

Cardano’nun (ADA) mucidi olan Charles Hoskinson’dan yeni bir proje haberi geldi. Hoskinson’un 2015’te kurduğu Blockchain altyapı araştırma ve mühendislik şirketi Input Output Global (IOG), yeni bir kripto para projesini çok yakında piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

“Djed” adlı bu yeni stablecoin “kripto destekli sabitlenmiş algoritmik stablecoin” şeklinde tanımlanırken söz konusu kripto paranın hedef fiyata sabitlenmiş bir fiyat aralığında stablecoin ticareti yapan otonom bir banka gibi davranan algoritmik bir stablecoin protokolü olduğu bilgisini paylaşan Cardano CEO’su, gerçekleştirmiş olduğu bir canlı yayında Djed ile ilgili soruları yanıtladı.

Proje üzerinde uzun zamandır çalıştıklarını belirten Charles Hoskinson, söz konusu teknik incelemeyi benzersiz kılan şeyin projede kullanılan Isabelle kodu olduğunu belirtti.

Sayfalar dolusu devam eden bir dizi koddan oluşan Isabelle’in çok fazla doğrulamadan geçtiğini belirten ünlü CEO, bu kodun benzerlerinden çok farklı olduğunu ifade etti.

Hoskinson, yeni stablecoinin bu iş için mükemmel bir sağlayıcı olduğunu belirttiği Cardano’nun akıllı sözleşme platformu olan Plutus’a uygulanacağını da sözlerine ekledi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Yeni soygun projeleri


Başa dön tuşu