Kripto HaberleriCardanoCardano (ADA) En Çok Kazandıran Kripto Paralardan Biri Oldu

Cardano (ADA) En Çok Kazandıran Kripto Paralardan Biri Oldu

Takip et

Cardano (ADA) bir zamandır sessizliğini korumuş ve bir çok yatırımcının hedefinden çıkmış durumdaydı. Bitcoin‘in 5900 seviyelerine kadar gerilemesi ile iyice dibe vuran ADA, bugün itibari ile Bitcoin’in 6600 dolar seviyelerine kadar çıkmasıyla tekrar adından söz ettirmeye başladı.

Cardano 24 saatlik süreye bakıldığında yüzde 15 oranında yatırımcısına kar sağladı ve 0.152$ seviyelerinden işlem görüyor. Ayrıca son 1 haftaya bakıldığında en yüksek hacimli 10 kripto para listesinde %23’lük bir oranla en çok kazandıran kripto para oldu.

Cardano projesi Bitcoin’in zirve yaptığı Aralık ayında yatırımcılar tarafından büyük ilgi görmüş ve Ocak ayında 1.32 $’lık zirversini yapmıştı. Daha sonra kripto paralar ardı ardına gelen olumsuz haberler ile yıl başından itibaren düşüş trendine girdi. Geçtiğimiz bir hafta içerisinde ADA, 0.11 $ seviyelerini görerek Ocak ayından beri en düşük seviyesini görmüş oldu.

Cardano projesi arkasındaki organizasyon hala topluluk kurma safhasından tam olarak çıkabilmiş değil. Henüz kendi blockchain altyapısını kullanmayan ADA, bunun için çalışmalarını sürdürdüğünü dile getirdi.

Yakın zamandaki 0.20 $’lık beklentisine ulaşıp ulaşmayacağını hep beraber göreceğiz.

Cardano (ADA) fiyatını anlık olarak sitemizden takip edebilirsiniz.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları