Altcoin

Cardano (ADA), Shiba Inu (SHIB) ve Polygon (MATIC) Yatırımcıları Çok Büyük Darbe Aldı

Bitcoin'in (BTC) son düşüşü hala devam ederken en büyük darbeyi ise SHIB, ADA ve MATIC yatırımcıları almış gibi gözüküyor.

Kripto para sektörü hala depremin etkisinden kurtulamadı ve lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), 35.000 doların üzerinde tutunmaya çalışıyor. IntoTheBlock tarafından aktarılan bilgilere göre, düşüşte en çok darbe alanlardan birisi de Cardano (ADA), Shiba Inu (SHIB) ve Polygon (MATIC) yatırımcıları oldu.

İlgili Haber
Bitcoin'de Düşüş Bitti Mi?

Bu Altcoinlerin Yatırımcıları Büyük Zararda

IntoTheBlock tarafından aktarılan bilgilere göre, Cardano (ADA) yatırımcılarının cüzdanları çok iyi gözükmüyor. Aktarılan bilgilere göre şu an ADA yatırımcılarının büyük bir kısmı alım noktasının altında. ADA’ya yatırım yapanların %81‘i, cüzdan verilerine göre “zarar etti.” Yatırımcıların %12‘lik kısmı ise şu an kazanç etmiş durumda. Son olarak %8′lik kısmın ise alım yaptığı noktada.

IntoTheBlock buna ek olarak Polygon (MATIC) yatırımcılarının da pek iyi durumda olmadığını aktarmakta. Elde edilen verilere göre MATIC yatırımcılarının %51‘i şu an zarar etmiş durumda. Yatırımcıların %37‘si kazanç elde etmiş olsa da %12‘lik kısım da alım yaptığı seviyede ve bu yatırımcıların çoğunun zararda olduğuna işaret ediyor.

Shiba Inu (SHIB) ise Polygon’dan altta kalan bir yana sahip değil. Yatırımcıların %50‘lik kısmı para kaybetmiş ve zarar etmiş durumda. %39‘luk kısım kazanç elde ederken %11‘lik kısım ise alım yaptığı noktada bulunuyor. Tabii ki buna kripto para borsalarındaki SHIB bakiyeleri dahil değil ve durum orada çok daha kötü ve korkutucu olabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu