CardanoHaberler

Cardano Aktif Adres Sayısı 160.000’i Aştı

Blockchain'deki toplam işlem hacmi ise 30 milyonun üzerine çıktı.

Cardanoscan ve DeFiLIama’ya göre ağın genel büyümesi ve Cardano (ADA) için çok sayıda kullanım örneğinin ortaya çıkmasıyla ağdaki aktif adreslerin sayısında önemli bir artış kaydedildi.

Cardano blok zincirindeki aktif adres sayısı 162.000’e ulaştı.

Blockchain’deki toplam işlem hacmi ise 30 milyonu aştı.

Fonların toplam değeri de 100 milyon dolara bir adım daha yaklaşmış oldu. Söz konusu TVL‘nin büyük SundaeSwap’tan geldiği belirtiliyor.

TVL, merkeziyetsiz finans projelerinde akıllı sözleşmeler ile kitli tutulan toplam değeri ifade eder.

Cardano geliştiricileri bir süre önce değişiklik yapmaya ve Plutus’un daha da fazla geliştirilmesine imkan sağlayacak bir teklif için çalışıldığını duyurmuşlardı.

“Cardano’nun Fiyatı, Piyasa Değerine Göre Düşük”

Uzmanlara göre, projenin temel değeri, piyasada görünen yeni kullanım örnekleriyle her geçen gün büyümeye devam ediyor ancak buna rağmen para biriminin fiyatı hala düşük değerde seyrediyor.

Özellikle 2021 yılının belli bir dönemi en popüler altcoinlerden olan ADA, daha sonra bu ününü kaybetmiş ve ciddi değer kaybı yaşamıştı.

Şu an 3 dolarlık zirvesinden yüzde 60 geride işlem gören Cardano CoinMarketCap verilerine göre 1.19 dolardan alıcı buluyor ve en değerli coinler listesinde XRP ile Solana‘nın arasında 7. sırada yer alıyor.

Veriler incelendiğinde son boğa sonundan beri Cardano’yu satın alan yatırımcıların %66’sı şu anda zararda, %15’i ise nötrde.

Piyasanın olumlu ilerlemesi devam ederse ADA’nın yukarı yönlü ataklarını kuvvetlendirmesi bekleniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu