Kripto HaberleriCardanoCardano Kurucusu Charles Hoskinson, İşletmeleri ADA Ekosistemine Katılmaya Davet Etti!

Cardano Kurucusu Charles Hoskinson, İşletmeleri ADA Ekosistemine Katılmaya Davet Etti!

Takip et

Cardano (ADA) kurucusu Charles Hoskinson, verdiği son röportajda ADA ekosisteminin “işletmeler için açık” olduğunu söyledi.

Kurucuya göre ADA ekosistemi her geçen gün yeni merkeziyetsiz borsalar (DEX), NFT pazar yerleri, oracle’lar ve stablecoinler gibi birçok özellik ekliyor ve büyümeye devam ediyor.

ADA ve Ethereum altcoinlerinin kurucularından olan Hoskinson, ADA ağının işletmelerin hayata geçmesi için düşük ücretler, yüksek işlem gerçekleştirme ve merkeziyetsizlik gibi birçok araca sahip olduğunu ifade etti.

Cardano, Project Catalyst Fund aracılığıyla Cardano’ya geçiş yapmak isteyen küçük ekiplere fon sağlamak için merkezi olmayan bir yönetim sürecini başarıyla kullanıyordu.

Ağın geleceğini şekillendirmek isteyen binlerce kullanıcı tarafından ADA ekosisteminde 500’den fazla proje ve girişim finanse edildi.

Cardano Kullanıcıları Önemli Stablecoin Çıkışını Bekliyor

Bilindiği üzere merkeziyetsiz bir ağ için en önemli şeylerden biri yüksek sayıda geliştirici ve ekonomist tarafından desteklenen ve satış baskılarına dayanabilen bir stablecoin çözümü varlığıdır.

İlgili Haber
Cardano'nun (ADA) Stablecoini Djed İçin Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Cardano, ADA ağ ile itibari para birimleri arasında bir köprü görevi görebilecek ve ekosisteme daha fazla yatırım çekebilecek çok sayıda stablecoin çözümünün piyasaya sürülmesine şimdiden hazırlanıyor.

Kısa bir süre önce Cardano ekosisteminin kendi algoritmik stablecoini olarak çalışacak Djed tokeninin Eylül ayı civarında piyasaya sürüleceğini bildirmiştik.

Ne yazık ki, ağdaki çözümlerin çeşitliliği ve güçlü merkeziyetsizlik, tüm sektör düşük para girişi ve yüksek risklerle mücadele ederken ADA’nın piyasada daha iyi performans göstermesine yardımcı olmuyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları