Ana SayfaCardanoCardano'nun (ADA) Stablecoini Djed İçin Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Cardano’nun (ADA) Stablecoini Djed İçin Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Takip et

Geliştirici ekibinin yaptığı son güncellemeye göre, COTI ağıyla işbirliği içerisinde geliştirilen Cardano’nun algoritmik stablecoini Djed, Vasil hard fork’unun ADA ana ağı üzerinde yayınlanmasından kısa bir süre sonra piyasa sürülecek.

Cardano’nun Djed Stablecoini Tahmini Olarak Temmuz Sonuna Yetişebilir

Yakın tarihli bir COTI blog yazısında Djed ekibi konuyla ilgili olarak şunları yazdı:

“Biz de Cardano’nun Vasil hard fork’unun gerçekleşmesini bekliyoruz. Vasil hard forku, Djed’i Mainnet üzerinde güvenli bir şekilde çalıştırmak için gerekli olan ölçeklenebilirliğe olanak tanıyacak.”

Bilindiği üzere Vasil test ağı hard fork önerisi topluluğa sunulmuştu.

Bu hard fork değişiklikleri 3 Temmuz’da testnet üzerinde görülebilir. Borsaların ve SPO’ların (stake pool operatörleri) en az dört haftalık bir test sürecine ihtiyacı var, bu da Vasil mainnet hard fork’unun tahmini tarihini Temmuz ayının son haftasına yerleştiriyor.

Djed ekibine göre Vasil Hard Fork’unun tamamlanması ve nihai denetimin sonuçlanması, Djed’in ana ağda dağıtımının başlamasının habercisi olabilir.

Cardano’nun aşırı teminatlı stablecoini Djed, kısa süre önce testnet üzerinde piyasaya sürülmüştü. Ekipten gelen son raporlar, şu ana kadar 514.559’dan fazla tDJED ve 6.688.918’den fazla tSHEN rezerv parasının basıldığını ve %653’lük bir rezerv oranı sağlandığını gösteriyor.

Açıklamalara göre coinin güvenliğini sağlamak için test ağında piyasa sürülmesinin ardından ikinci seviye bir denetim sertifikası aldı. Geliştiriciler şu anda denetim kapsamında sunulan notları aldıklarını ve son denetim için kodların yeni bir versiyonunun hazırlandığını bildirdi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

2 YORUMLAR

guest
2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Fendi efe

Herkes sattı yeni bir başlangıç yapmak için tam zamanı gelmiştir demekki dedem rahmet olsun bir şey alacak san herkes satınca al ucuz olur toparlar bire 10 yüz bin kazanmak için en uygun zaman dir derdi şu an sanki o an çok daha dip beklerseniz kaçma ihtimali var gibi görünüyor aceleniz de yoksa veya düşünmeden harcayacak az bir likidite nde varsa korkma hayat cesurlar ı destekler nitelikte başka bir düşünce de yok sa risk analizi için geç kalma risk olmadan zengin olma şansı m yok zaten her düşüş bir başlangıç yapmak için tam zamanı ytdegildir

Anonim

%20 düşer daha

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları