Kripto HaberleriCardanoCardano Kurucusu Hoskinson "Başarıyı Fiyata Göre Tanımlarsanız Asla Kazanamazsınız"

Cardano Kurucusu Hoskinson “Başarıyı Fiyata Göre Tanımlarsanız Asla Kazanamazsınız”

Takip et

Input Output CEO’su Charles Hoskinson, son YouTube canlı yayında Solana’nın Cardano’yu geçmesinden endişe duymadığını ifade etti.

Fiyat konusunda çıkan spekülatif haberler konusunu da ele alan Hoskinson,

Hayır, hayır! Birileri fiyat konusunda bizi eleştiriyor… Sanırım bunlardan bazıları aslında bot. Gerçek insan olamazlar… Belki de sadece deli insanlardır.

diye konuştu.

Daha önceki haberlerimizde de belirttiğimiz gibi Solana, Cardano’yu kasım ayı başında ilk kez geçmeyi başardı. CoinMarketCap verilerine göre iki “Ethereum katili”, Solana’nın fark atmasıyla en yakın iki rakip haline geldi.

Kaynak: Coinmarketcap.com

“Cardano kurucusu, başarıyı fiyata veya sosyal sinyaller gibi diğer gösteriş ölçümlerine göre tanımlarsanız asla kazanamazsınız.” dedi.

“Herkes Bir Gün Milyoner Olacak”

Öte yandan Hoskinson, bazı mantarsız jetonların fahiş fiyatlarına işaret ederek değer kavramında bir sorun olduğunu iddia etti. Bununla birlikte Twitter CEO’su Jack Dorsey’in dünyanın hiperenflasyona yaklaştığına ve herkesin yakında bir “milyoner” olacağına inandığını hatırlatan Hoskinson, Dorsey’in paranın ham birikiminin hayatta hiçbir anlam ve amaç olmadığı görüşünü paylaşarak

Hiperenflasyona yaklaştıkça eskiden milyonlarla, milyarlarla ifade edilirdi şimdi ise trilyonlar konuşuluyor. Yakında her biriniz milyoner olacaksınız.

dedi.

En yavaş, en az gelişmiş ve ilk kripto para birimi olan Bitcoin’in hala en büyük kripto para birimi olduğunu hatırlatan Hoskinson, Cardano ekosisteminin en iyi günlerinin henüz gelmediğine ikna olduğu için eleştirilere çok fazla dikkat etmediğini belirtti. Ayrıca takipçilerini düşünmeye ve Cardano’nun kaydettiği ilerlemeye bir göz atmaya teşvik etti.

 

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları