bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriBitcoinÇarpıcı İddia: Bitcoin 1000 Doların Altına Düşebilir

Çarpıcı İddia: Bitcoin 1000 Doların Altına Düşebilir

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Geçen senenin Aralık ayında yaptığı zirvesinden sonra 2018 yılında sıkıntılarla ve sert düşüşlerle boğuşan kripto para piyasası birçok analistin farklı yorumlar yapmasına sebep oluyor. Kimi analist yıl sonunda fiyat tahminini 25.000 dolar olarak belirkerken, kimisi Bitcoin‘in 1.000 dolara kadar düşebileceğini ifade ediyor.

Kripto paralar hakkında yaptığı yorumlar ile tanınan Geoffrey Caveney, Bitcoin için dip noktanın çok yüksek tutulduğunu ve bunun gerçeği yansıtmadığını ifade etti.

0.01 Dolara kadar gerileme olabilir

Araştırmasında Bitcoin’in 2017 ve 2018 performanslarını değerlendiren Caveney, “BTC fiyatı kısa süre içerisinde 1.700 dolardan 20.000 dolarlara kadar çıkabiliyorsa bu durumun tam tersi de olabilir ve 1000 doların altına düşüş gerçekleşebilir.” ifadelerini kullandı.

Bu araştırmalar neticesinde Caveney, Bitcoin‘e şu anda yatırım yapmanın doğru olmadığını düşünüyor. Ayrıca bazı yatırımcıların piyasada hiç bir şey yokmuş ve her şey mükemmelmiş gibi davranmalarını sert bir sözle kınadı.

1000 dolar seviyelerinde yatırım yaptıktan sonra Aralık ayında zirveden satış yapan ve bu konuda insanları uyaran Caveney, yatırımcıları doğru zamanda satım yapmaları için uyardı.

Son olarak da 2019 senesinde Bitcoin fiyatının yüzde 50 ihtimal ile 1000 doların altına gerileyebilecek olduğunu sözlerine ekledi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları