Kripto HaberleriAnalizCEEK Kritik Destek Seviyesinde, Önemli Seviyeler ve Yorumlar Neler? CEEK Analizi

CEEK Kritik Destek Seviyesinde, Önemli Seviyeler ve Yorumlar Neler? CEEK Analizi

Takip et

Son zamanların en fazla konuşulan Metaverse coini CEEK, Türk yatırımcılarının da yakından takip ettiği altcoin olarak biliniyor.

Coingecko verilerine göre son dönemde Türk yatırımcıların en fazla ilgilendiği coinler arasında CEEK 1. sırada yer alıyor.

15 Temmuz’da arsa satışlarının başlaması ile satışların yoğun bir ilgi ile karşılaştığı görülse de CEEK fiyatında son 24 saat içerisinde ortalama yüzde 15’lik bir geri çekilme yaşandı. CEEK an itibarı ile 0.317 dolar seviyelerinde işlem görüyor.

Bu geri çekilmenin “haberi duyunca al, gerçekleşince sat” psikolojisine göre gerçekleştiği söylenebilir. Zira CEEK’in arsa satışlarına başlayacağı haberinden sonra ciddi bir yükseliş yaşayan fiyat, satışların başlamasıyla düşüş yaşadı.

Daha önceki analizlerimizde belirttiğimiz mavi trend çizgisi şu an için önemli bir destek görevi görüyor. Özellikle bu çizgi altında 4 saatlik bir kapanış gelmediği sürece yükseliş trendinin devam etmesi bekleniyor.

CEEK 4 Saatlik Grafik

Elinde CEEK olan yatırımcılar yine bu destek seviyesi altında stop olma yolunu tercih edebilir. Direnç seviyesi olarak 0.34 dolar ve 0.38 dolar, önemli seviyeler olarak karşımıza çıkıyor. Bu seviyeler üzerinde yapılacak 4 saatlik kapanışlar fiyatın 0.41 dolar direncine kadar yükselmesini sağlayabilir.

Öte yandan Elon Musk, Binance ve Meta’nın (eski adıyla Facebook) CEEK arazilerinden yer aldığı iddiası gün içerisinde gündemi meşgul ederken henüz bu satın alımlar ile ilgili resmi bir açıklama gelmemesi haberlerin şu an için asılsız olduğunu gösteriyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları