Kripto HaberleriAltcoinCEEK Yüzde 60 Yükseldi! Sırada Ne Var?

CEEK Yüzde 60 Yükseldi! Sırada Ne Var?

Takip et

2021 yılında Facebook’un başlattığı Metaverse akımı, 2022’de de konuşulmaya devam ediyor. Facebook’un adını Meta olarak değiştirmesiyle başlayan süreçte pek çok altcoin projesi ön plana çıktı.

2022’de Bitcoin’de ve kripto para piyasalarında yaşanan düşüş bu kategoriyi de etkilese de, yatırımcılar tarafında Metaverse altcoinlere ilişkin beklentinin hala yüksek olduğunu görüyoruz.

Meta’nın popüler metaverse altcoin projesi Sandbox’ı alacağına dair söylentiler, yatırımcıların ilgisini yeniden bu alana yönlendirirken, henüz doğrulanmamış bu söylenti Sand’i %25 oranında yükseltti.

Facebook deyince akla ilk gelen projeler arasında yer alan CEEK de bu söylentilerden nasibini aldı.

Bitcoin’in yeniden 22.000$ sınırına yaklaşması altcoinlerdeki hareketliliği artırırken, Türklerin büyük ilgi duyduğu metaverse projeleri arasında yer alan CEEK bugün 0,28$ seviyesine kadar yükseldi. Bu yaklaşık olarak %60’lık bir yükselişi işaret ediyor.

Haber saatimiz itibariyle 0,24$ seviyelerinden işlem gören CEEK’te son günlerde işlem hacminin de arttığını görüyoruz.

Teknik olarak baktığımızda alt zaman dilimlerinde RSİ’ın oldukça yükseldiğini görüyoruz. Bu nedenle bir miktar geri çekilme makul olacaktır.

Önümüzde süreçte 0,204$-0,1920$ seviyeleri destek, 0,288$ seviyesi direnç olarak takip edilebilir.

CEEK’in 15 Temmuz’da arsa satışlarına başlaması bekleniyor.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları