AnalizBitcoinEthereum

Celsius Network’ün CEO’sundan Çarpıcı Bitcoin ve Ethereum Tahmini!

Alex Mashinsky, Bitcoin'in 140 ila 160 bin dolar seviyelerini görebileceğini iddia etti.

Merkezi finans platformu Celsius Network’ün CEO’su Alex Mashinsky, piyasa değerine göre en büyük iki kripto varlık için fiyat tahminlerini açıkladı.

Mashinsky, Bitcoin‘in (BTC) yükselişe geçmeden önce mevcut fiyattan %20 daha kadar düşebileceğini öngörüyor.

… 29.000 ila 33.000 dolar aralığında çok güçlü bir desteğe sahibiz. Şu anda menzildeyiz. O menzilden zıplayıp duruyoruz. Ve sorun şu ki tekrar bu seviyeleri test etmek zorunda kalabiliriz. Piyasa genellikle desteği test etmeyi sever.

Celsius Network CEO’su, kritik destek seviyesini test ettikten sonra Bitcoin’in mevcut seviyelerden yaklaşık 4 kattan fazla yükselebileceğini de iddia etti:

Bitcoin geçen sefer yaptığını yaparsa buradan en az %300 yukarı çıkmalı. Yani 100.000 doların biraz üzerinde bir değer! Bu yılki tahminim geçen yılın sonlarında söylediklerimle aynı: Yıl bitmeden 140.000 ila 160.000 dolar.

Ethereum (ETH) ile ilgili de değerlendirmelerde bulunan Mashinsky, ETH’nin ekosistem genişledikçe ve benimseme oranı yükseldikçe bu yılın sonlarında veya 2023’ün başlarında tüm zamanların en yüksek seviyesinde yeni bir seviyeye ulaşabileceğini söylüyor.

Ethereum fiyatlarının 6.000 ila 7.000 dolar seviyesine gitmesini bekliyorum. Bence bunu bu yıl kıracağız, ya da belki gelecek yılın başında.

Bu yükselişin en büyük nedeni ise Ethereum’da çalışan uygulama sayısının artmaya devam ediyor oluşu olacak. Ve diğer taraftan ağ sürekli gelişmeye ve büyümeye devam ediyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
3 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Gerçekten haklısın.

Anonim

Sığıra bak btc 160k yapacak ethde 7k dolar eth hiç yapmasın daha iyi btc 3x yapacak eth mevcut ath sinden sadece 2k dolar artacak siz bu kafayla iyi ceo analist oluyorsunuz maşallah

Anonim

Eth şuan 2,500 yani 7k ları geçtiğinde eth de 3x yapmış oluyor..


Başa dön tuşu