AltcoinHaberler

CEO Açıkladı: Bu Altcoin, Terra’nın Boşta Kalan Geliştiricilerini Çekmek İçin Milyonlarca Dolarlık Fon Kurdu!

Bu altcoinin CEO'su, çöken Terra ekosistemindeki yetenekli geliştiricileri kendilerine çekmek için yeni bir fon kurdu.

Do Kwon tarafından açıklanan “Terra Canlandırma Planının” resmi olarak oylamadan geçmesinin ardından kısa bir süre önce yaşanan gelişme ile birlikte başka bir altcoin Terra geliştiricilerini gözüne kestirmiş görünüyor.

Polygon (MATIC) Altcoin Ekosistemi, Terra’nın Geliştiricilerini Kendisine Çekmek İçin Fon Kurdu

27 Mayıs tarihinde başlatılacak Terra 2.0 öncesi Polygon (MATIC), Terra geliştiricilerini kendisine çekebilmek için bir fon oluşturdu.

Polygon, Terra Blockchain’i üzerindeki geliştiricilere MATIC ağına geçiş yapmalarına yardımcı olabilmek için “multi milyon dolarlık” bir fon başlattı. Polygon CEO’su Ryan Wyatt, yaptığı açıklamasında söz konusu fonun “görece sınırsız bir multi milyon dolarlık fon” olduğunu söyledi.

Fon, Terra üzerinde inşa edilen projelerin Polygon blok zincirine geçmesine yardımcı olmayı amaçlıyor. Polygon CEO’su Ryan Wyatt, kısa bir süre önce bu kararın altyapısını temsil eden bir açıklama yapmıştı.

İlgili Haber
CEO Açıkladı! Öksüz Kalan Terra (LUNA) Projeleri Bu Altcoin Ağına Geçiyor!

Wyatt konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

“Fon, Polygon’un daha önce topladığı 450 milyon dolar, kendi hazinesi ve 100 milyon dolarlık bir ekosistem fonu tarafından finanse edilecek. Fona bir üst limit koymak istemiyorum, çünkü amacımız Polygon’a gelmek isteyen tüm geliştiricilerin bunu yapmasına yardımcı olmak için bir kenara sermaye ayırdığımızdan emin olmak.”

 “Terra’nın Talihsiz Çöküşü”

Terra’nın yaşadığı çöküşü “pek çok farklı seviyede yaşanan talihsizlikler serisi” olarak niteleyen Wyatt, çöküşün diğer projelerde de bazı etkiler yarattığını savundu.

“Bazı projeler UST ve LUNA’ya o kadar çok bağlıydı ki artık bunların artık şirketlerini yönetecek sermayeleri kalmadı, diğer bazı girişimler ise LUNA üzerinde NFT projeleri ya da tokenleri oluşturmuştu ya da Terra’ya teknik olarak derinlemesine bağlıydılar.”

Wyatt, yaklaşık 60 projenin Terra’dan geçiş için Polygon’a başvurduğunu söyledi. Bununla birlikte, geçiş için belirli bir zaman çizelgesi olmadığını söyledi:

“Tüm projelerin yıl sonuna kadar kendi seçtikleri bir Blockchain’e geçmesini bekliyorum.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu