AltcoinHaberler

CEO Açıkladı! Öksüz Kalan Terra (LUNA) Projeleri Bu Altcoin Ağına Geçiyor!

Ünlü CEO'nun açıklamasına göre, çöken Terra (LUNA) ağının sahipsiz kalan kripto para projeleri bu altcoin ağına geçecek.

Terra (LUNA) ekosisteminin çöküş yaşamasının ardından zarar gören yalnızca LUNA tokeni değil, bu ekosistemdeki diğer kripto para projeleri de oldu.

DeFi Sektöründeki Toplam Kilitli Değerin Yüzde 10’u Terra’ (LUNA) Bulunuyordu

Bilindiği üzere DeFi sektöründeki toplam kilitli değerin yaklaşık %10’u Terra ekosisteminde bulunuyordu. Terra ekosisteminin çökmesiyle beraber çok sayıda kişi tarafından kullanılan DeFi platformları da çöküş yaşadı. Karşılaştırma yapmak gerekirse, çöküşün boyutu birçok Wall Street bankasının aynı anda iflas etmesi kadardı.

Terra kurucusu Do Kwon, kısa bir süre önce Blockchain için bir hard fork önermiş ve tamamen resetlenmesinin ardından 1 milyar yeni tokenin eski Terra yatırımcılarına dağıtılmasını sunmuştu. Binance CEO’su CZ dahil birçok ünlü isim bu planın işe yarayacağından kuşku duyuyor.

İlgili Haber
Binance CEO'su CZ, Terra (LUNA) Hakkındaki İddialara Cevap Verdi ve Öneride Bulundu!

Kullanıcıların memnun olduğu ve Terra dağıtıcıları ile doğrudan bağlantıları olmayan sayılı projeler yeni altcoin ağları aramaya başladı. Projelerin adeta öksüz kalması ile birlikte geliştiriciler de farklı kripto para ekosistemlerine geçiş yapacak.

Polygon CEO’su, Çok Sayıda Terra Projesinin MATIC Ağına Geçiş Yapacağını Söyledi

Polygon (MATIC) CEO’su Ryan Wyatt’ın yaptığı açıklamaya göre, çok sayıda eski Terra projesi, MATIC ekosistemine geçiş yapmak için hazırlıklara başladı. Wyatt, bu proje geliştiricileri ile yakından çalıştıklarını bildirdi. Wyatt’ın yaptığı açıklamaya göre Polygon, bu projelerin MATIC altcoin ekosistemine geçiş yapması için gerekli sermaye ve kaynakları sağlayacak.

Bununla birlikte Wyatt, LUNA ekosisteminden göç etmek isteyen diğer geliştiricilere de kapılarının açık olduğunu bildirdi. Ünlü CEO, yakında diğer detayları paylaşacağını söyledi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
3 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Proje ne demek bilmeyenler bı zahmet yorum yapmasın

Anonim

İnsanlarda başka coini geçecek para mı bıraktınız ki . Luna ve binance CEO ları bunun sorumlusu. Binance kilitleme yetkisi olmasına rağmen düşüşü zevkle izleyip bolca 0 lardan sonra kaldırıp tekrar açtı yani insanların günahına giren vede keyifle izleyen binance ve terra Allah sizi bildiği gibi yapsın

Anonim

Desene matic de sifirlanacak bı kaç yıla..


Başa dön tuşu