Kripto HaberleriBitcoinCEO'su Bitcoin'e İnanmayan JP Morgan, Yeni Bir Kripto Para Laboratuvarı Açıyor!

CEO’su Bitcoin’e İnanmayan JP Morgan, Yeni Bir Kripto Para Laboratuvarı Açıyor!

JP Morgan web3 hazırlanmaya devam ediyor.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

2022 yılında yaşanan sansasyonlarla dolu ayı piyasası kripto para birimlerine olan güveni sarsmış olsa da, büyük oyuncular sektörün geleceğine inanıyor ve yatırımlarını artırmaya devam ediyor.

ABD’nin en büyük bankaları arasında yer alan JP Morgan’da blockchain teknolojisine ve merkeziyetsiz finansa yatırım yapan kurumsal şirketler arasında yer alıyor.

Kripto para birimlerinin ayı piyasasında çıkıp çıkmadığının tartışıldığı bu günlerde JP Morgan’ın DeFi platformu Onyx’in başkanı Tryone Lobbam JP Morgan’ın Onyx’i desteklemek ve bankanın blockchain teknolojisiyle ilgili yeteneklerini geliştirmek için Atina’da bir inovasyon laboratuvarı kurduğunu duyurdu.

Laboratuvarda mobil uygulama, dağıtılmış defter teknolojisi, yapay zeka ve kriptografi alanlarında uzmanlar çalışacak ve bankayı web3’e hazırlamak için çalışmalar ve çözümler üretecek.

JP Morgan CEO’su James Dimon hemen hemen her fırsatta Bitcoin’in ve kripto paraların değersizliğinden ve yok olacağından bahsetse de, yönettiği banka bunların arkasında yatan teknoloji üzerine ve kripto para ekosisteminin gelecekteki rolüne ilişkin çalışmalar yapmaya devam ediyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları