binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerCFTC Başkanı Rostin Behnam'dan Sıcak Kripto Para Açıklamaları

CFTC Başkanı Rostin Behnam’dan Sıcak Kripto Para Açıklamaları

CFTC Başkanı Rostin Behnam, katıldığı konferansta kripto para alanı için ilgi çekici açıklamalarda bulundu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

ABD Emtia Vadeli İşlemler Ticaret Komisyonu (CFTC) Başkanı Rostin Behnam, kısa bir süre önce kripto para piyasasının geleceğine ilişkin bir açıklama yaptı.

Önümüzdeki 6 ila 24 ay içinde kripto alanında başka bir yaptırım döngüsüne tanık olacağımızı öngördüğünü söylüyor. Behnam’a göre bunun nedeni, kripto para sektörü düzenleyici bir çerçevenin mevcut olmaması, varlıkların değer kazanması ve bireysel yatırımcılar ile girişimcilerin ilgisinin yeniden artması.

Behnam ayrıca dijital varlıkların sürdürülebilirliği konusunda da şunları söyledi: “Bu varlık sınıfının bir sürdürülebilirliği var. Son altı ay içinde, 2022’de yaşananlara rağmen bir büyüme olduğu açık.”

İlgili Haber  Ethereum ve Solana'nın Tahtı Sallantıda Mı? Sürpriz Altcoin, Günlük İşlem Sayısında Büyük Fark Attı!

Kripto mevzuatı konusunda Behnam, iki partili tartışmaların şu anda devam ettiğini açıkladı. “İki partili tartışmalar oluyor… yavaş ama doğal bir şekilde gerçekleşiyor ve hala da devam ediyor” dedi.

Behnam, kripto varlık sınıfının meşruiyetini kabul etmesine rağmen, düzenleyici netlik eksikliği nedeniyle daha fazla yaptırım eylemi olmasını bekliyor. Behnam, “bu varlık sınıfının meşruiyeti bir kenara bırakıldığında,” düzenleyici netlik eksikliği nedeniyle daha fazla yaptırım eylemi olmasını beklediğini belirtti.

Behnam sözlerinin sonunda pazarın büyüdüğünü kabul ederek şunları söyledi: “2022’de yaşananlara rağmen büyüyen bir pazarımız var…”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail