Haberler

Changpeng Zhao: Amazon Er Ya Da Geç Kripto Para Çıkaracak!

Binance CEO’su Changpeng Zhao, Twitter'dan açıklama yaptı.

Binance CEO’su Changpeng Zhao, Twitter’dan bir kullanıcının ”Amazon CEO’su Jeff Bezos kripto paraları desteklese tüm dünya onu takip eder” tweetini atan bir kullanıcıya verdiği yanıtta, Amazon’un er ya da geç kendisine ait kripto para çıkarmasını beklediğini ve Amazon CEO’sunun kripto para çıkarmaya istekli olacağını ifade etti.

Binance CEO’su Changpeng Zhao, Amazon’un er ya da geç kripto para birimi üretecek olduğunu ifade etti ve kripto paraların gelecekte çeşitliliğinin artmasını beklediğini açıkladı.

Amazon, dünyanın en büyük kripto para borsasının CEO’su ve kurucusu olan Binance CEO’su Changpeng Zhao’nun açıklamasına ve kripto paralar hakkında yaşanan tartışmalara yanıt vermiyor. Birçok kimse kripto paraların Amazon tarafından üretilmesi ve Amazon tarafından kripto paraların desteklemesi durumunda piyasada oldukça büyük bir etki yaratabilir ve kripto para fiyatlarının artmasında büyük rolü olabilir.

Binance CEO’su Changpeng Zhao, kripto paraların geleceğinden olumlu bakan bir isim ve kripto para sahiplerinin daha fazla kripto para sahibi olmasını destekleyen, Bitcoin Cash destekçisi ve Bitcoin yatırımcısı olarak bilinen kripto para sektörünün en ünlü ve tanındık isimlerinden.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu