Cardano

Charles Hoskinson’dan Cardano (ADA) Fiyatı İçin Heyecan Yaşatan Tahmin

Hoskinson, ADA'nın 10 doları göreceğini düşünüyor.

IOHK CEO’su ve Cardano’nun arkasındaki isim olarak bilinen Charles Hoskinson, ADA fiyatının bu seviyelerinin aslında hala erken alım fırsatı olduğunu ima etti.

Hoskinson, YouTube üzerinden yaptığı yayında ADA fiyatı hakkında spekülasyonda bulunmaya karşı olduğunu belirtse de ağın temelleri düşünüldüğünde 10 doların mümkün olabileceğini ifade etti.

ADA fiyatı 0,10 dolara düşse veya 1 dolara çıksa da bu benim hayatımın işi. Ben bu konuda çalışmaya devam edeceğim ve fiyat ne olursa olsun burada olacağım.”

ADA Fiyatı 10 Kat Daha Artabilir mi?

ADA fiyatı geçtiğimiz mart ayında 0,018 dolar seviyesinden işlem görüyordu ve kısa sürede %8.000 yükseliş elde ederek 1,48 dolara kadar yükseldi. ADA’nın bu yükselişinin temelinde ise ağdaki geliştirmeler ve oluşan FOMO yer alıyor.

ADA fiyatının 10 dolara kadar çıkabileceğini belirten Hoskinson da bu konuda haklı olabilir. Kısa sürede 80 kat artış elde eden ADA’nın şimdi ise 10 kat yükseliş yakalaması şaşırtıcı olmayacaktır.

Milyarder yatırımcı ve geliştirici buna rağmen kripto para piyasasının tahmin edilemez olduğunu vurgulayarak fiyatın ciddi anlamda değişebileceğini ima etti.

ADA fiyatı basın saati itibarıyla ise 1,23 dolardan işlem görüyor ve son 24 saat içerisinde %1 yükseldi. Lider kripto para birimi Bitcoin’in 24 saat içerisinde sergilediği yükseliş ise ADA gibi bazı altcoinleri baskılamış ve yükselişlerini engellemiş olabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu