Haberler

Charlie Lee: Hard fork çok abartıldı

Charlie Lee'den yeni hard fork açıklaması.

Charlie Lee, kripto paralara dair yeni açıklamasında Bitcoin Cash hard forkunun aşırı fazla abartıldığını ve çok fazla üzerinde konuşulduğunu açıkladı. Charlie Lee, açıklamasında kripto paralar konusunun son derece ciddi bir konu olduğunu ve hard fork olaylarının üzerinde çok fazla durulmasından yana olmadığını açıkladı. Bitcoin Cash hard forkunun etkilerinin bir süre sonra geçecek ve konuşulmayacak olduğunu belirten Lee, kripto para sektöründe bu ve buna benzer değişimlerin ve gelişmelerin olmasının kötü bir etkisinin olmadığını ve kötü etkilere sebep olacak gelişmelerin yaşanmasının doğru olmayacak olduğunu açıkladı.

Kripto para piyasası ciddi etkilendi

Bitcoin Cash hard forkundan hemen sonra ve öncesinde kripto para fiyatlarında ciddi bir etkilenme oldu. Bitcoin fiyatı dahil tüm kripto paralarda kritik düşüşler yaşanmasına sebep olan hard fork olayı sonrasında piyasa 25 milyar dolardan daha fazla oranda değer kaybetmişti. Bu değer kaybı en fazla BCH’de yaşanırken, piyasa hacmi olarak ise en fazla Bitcoin’de yaşanmıştı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu