Kripto Para

Charlie Shrem: Bu En Kritik Ayı Piyasasıdır

Charlie Shrem'den kripto para piyasası hakkında açıklama.

Charlie Shrem, kripto para piyasasında yaşanan en acı verici ayı piyasasının bugün yaşanan ayı piyasası olduğunu ve durmak bilmediğini açıkladı. Bir süre önce başlayan ve 1 yıl 1 ay kadar süredir devam eden ayı piyasası kripto para piyasalarını çatırdattı. Bitcoin fiyatı rekor düzeyde geriledi, diğer kripto para birimlerinin fiyatları rekor düzeyde geriledi ve piyasa hacminde milyarlarca dolarlık düşüş yaşandı. Bitcoin fiyatındaki gerileme nedeni ile piyasada yaşananlar yatırımcıları üzerken, yatırımcılar aynı zamanda mevcut kripto para yatırımlarına güvenerek  bir süre piyasadan çıkmadılar.

Son zamanlarda ise artık dayanılmaz bir hal almaya başlayan ve ayı piyasasının durmayacak olduğuna inanmaya başlayan yatırımcılar piyasadan tek tek sürü halinde çıkmaya başladı. Alımların düşük olup, satımların yüksek olmasından dolayı otaya çıkan problemler ise ayı piyasasının bir süre daha sürebileceğini ve bu sürenin 2019 sonuna kadar devam edebilecek olduğunu gösteriyor.

Kripto para piyasalarında %100 şüphesiz en büyük ve en korkunç ayı piyasası bugün yaşanan ayı piyasasıdır, durmayacağı izlenimi vermektedir ve kripto para yatırımcılarını uzun süredir korkutmaktadır. – Charlie Shrem

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu