Altcoin

Chiliz (CHZ), Mart Ayına Damga Vurdu: Yüzde 1.600 Yükseliş, Devam Edecek mi?

CHZ fiyatının mart ayında %1.600 yükselişi gündem oldu.

Uzun süredir sessizliğini koruyan popüler kripto para birimi Chiliz (CHZ), Mart 2021 döneminde ise tam olarak altın çağını yaşadı. CHZ fiyatının 17 Mart tarihinde konsolidasyon yaşadığı görülse de bunun 1 ayda %1.600 yükseliş elde etmesi aslında düzeltmenin makul olduğunu gösteriyor.

CHZ Rekoru Sonrası Fan Tokenler Bunu İzledi

Lider kripto para birimi Bitcoin karşısında bile tüm zamanların rekorunu kıran CHZ, şu an ise sahneyi diğer taraftar tokenlerine vermiş gibi gözüküyor. Özellikle Barcelona Fan Token, Galatasaray Fan Token ve Paris Saint-Germain Fan Token bazında ciddi yükseliş yaşandığı görüldü.

Team Heretics Fan Token ise mart ayının başından beri %425 yükseliş elde etti ve %100 ortalamasında yükseliş elde eden diğer fan tokenlerini geride bıraktı.

Chiliz’in blockchain ağında da 14 Mart tarihinde 400.000 aktif cüzdan oluşturulduğu görüldü. Alexandre Dreyfus tarafından paylaşılan grafiğe bakıldığında gerçekten de CHZ’ye yönelik ilginin tam olarak rekor kırdığı görülmekte.

Fiyatın tüm zamanların rekorunu kırmasından ve 0,90 dolar seviyesinden sonra ise yarı yarıya değer kaybettiği görülüyor.

CHZ fiyatı özellikle bu hafta yaşadığı düşüşte desteğe kadar geriledikten sonra yeniden 0,60 dolar seviyesinin üzerine çıktı ve yükselişini sürdürüyor.

Chiliz’in yükselişi platforma NFT’lerin geleceğinin duyurulması ile başladı ve NFT çılgınlığı sürdükçe bu yükselişin de süreceği söylenebilir. Buna ek olarak kulüplerin yavaş yavaş koronavirüs tedbirlerinin etkisinden kurtuluyor olması, CHZ’ye sürdürülebilir bir yükseliş getirebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu