Blockchain

Çin Blockchain Konusunda Miktar Olarak Fazla, Gelişmişlik Olarak Düşük!

Forkast News tarafından yayınlanan habere göre Çin'de Blockchain geliştiricilerinin %56'lık bölümü 1-3 yıllık Blockchain geliştiricisi.

Kripto paralar ve Blockchain ile genelde gündeme gelen Çin bugünlerde yapılan Forkast News çalışmasına göre gelişmişlik olarak rakiplerinden çok geride. Çinli Blockchain geliştiricilerinin 1-3 yıllık çabaları olduğu ve bunun az olduğuna değinen Forkast News, %56 oranında geliştiricilerin 1-3 yıllık gelişmişliğe sahip olmasının büyük ve başarılı Blockchain projeleri konusunda bazı soru işaretlerine neden olduğunu yazdı.

Diğer kalan %42 içerisine dahil olan Blockchain geliştiricilerinin ise 3-10 yıllık gelişmişliği olduğu, bunların sayısının az olmasının ise ülkede sadece miktar olarak Blockchain geliştiricilerinin sayısını yüksek gösterdiğine değinmiş oldu.

Blockchain geliştiricilerinin başarılı projelerde yer aldığı Çin bu konuda rakibi ABD’ye göre gelişmişlik olarak baya bir geride olsa da büyük projeler ve ürünler konusunda ise soru işaretlerine sebep olmakta.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu