Kripto HaberleriHaberlerÇin Kendi Kripto Parasını Çıkarmayabilir

Çin Kendi Kripto Parasını Çıkarmayabilir

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bugüne kadar hiçbir ülke ve devlet kendisine ait kripto para birimi üretimi yapmadı ve hiçbir devlet bu konuya ihtiyaç duymadıkları gibi üzerinde fazla durmayacak olduklarını açıkladı. Yetkililer, kripto para yatırımcılarının sayısının artmasından endişe etmedi ancak Bitcoin’in kendi itibari paralarının önünü kesmesinin mümkün olup olmadığı konusunda da kararsız kaldılar. Bugün artık kripto para yatırımcılarının sayısı çok fazla arttı ve geçmişe göre binlerce farklı insan kripto paraları tanıdı ve öğrendiler.

Bitcoin konusunda Çin tarafının tavrı belli iken bazı Çin vatandaşlarına göre Pekin bu haberleri bilerek yayıyor ve kendisinin kripto para çıkarabileceği ve itibari paraları yok sayabileceği gücüne sahip olduğunu gösterebilmek için bu haberleri destekliyor olabilir.

Pekin bu tür olaylarda direkt olarak yapmayacağı bir hamle de olsa yapabilecek gibi göstermeyi tercih eden bir yönetici tarafından yönetilmekte ve bu da ülke vatandaşlarından tepki almakta.

Daha önceki haberimizde belirttiğimiz gibi birçok kişi ve kurum Çin’in yakın zamanda kripto parasını çıkaracağını düşünüyor olsa da Çin Haklı bunun olmayabileceği görüşünde.

İlgili Haber
Çin, 2020'nin İlk Çeyreğinde Dijital Yuanı Piyasaya Sürebilir!
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları