Kripto Para

Çin kripto paraları engellemekten yana tavır takınıyor

Çin yönetiminin kripto paralar hakkında görüşü engellemek ve ülkede kurulu olan düzenin kripto paralar dolayısı ile bozulmasını engellemek üzere olduğu ifade ediliyor. Çin’de kripto paralar konusunda atılacak olan yeni adımların nasıl olacağı bilinmezliğini korumaya devam ederken Pekin yönetiminin kripto paralardan yana bölgesel engellemelerini sürdürmeye devam ettiği ve ülkenin büyük bir kısmında kripto paralar ile ilgili ciddi endişelerin sürdüğü belirtildi.

Çin vatandaşlarının kendilerine uygulanan baskıcı rejim uygulamaları dolayısı ile kripto paralar konusunda özgür davranamadıkları ve ülkelerinde rahat hareket edemedikleri iddia ediliyor.

Kripto paralara karşı!

Pekin yönetiminin kripto paralara tamamen karşı bir tavır takındığı ve ülke genelinde kripto paralar ile ilgili olarak olumsuz bir sürecin devam ettiği ifade ediliyor. Çin’in bu yönde atılacak olan yeni adımlar ile daha fazla güçlü bir mesaj vererek ülkede bulunan yatırımcıların kripto paralardan daha fazla soğumasına neden olabilecek olduğuna dair iddialarda yok değil. Zira birçok Bitcoin sahibi şimdiden gelecekte neler yapılabilecek olduğunu ve gizlilik endişesi yaşadığını belirtiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu