Blockchain

Çin’de Çay Üretimi Blockchain İle Takip Edilecek

Çin'in Yunnan eyaleti, çay üretimi sürecini Blockchain teknolojisi ile takip edecek.

Son yıllarda büyük bir Blockchain atılımı ile gündeme gelen Çin yönetimi, bugünlerde ülkede daha fazla sayıda şirketi zorla Blockchain teknolojisine sürüklüyor. Çin yönetimi özellikle son dönemde Blockchain atılımlarıyla gündeme gelirken, Çin’in Yunnan eyaleti bundan sonra 42.000 hektarlık çay üretim alanında Blockchain kullanılacağını açıkladı.

Blockchain teknolojisinden daha fazla oranda faydalanmak isteyen Çin yönetimi, özellikle son dönemde çok ciddi adımlar atmış, ülkenin bazı büyük şirketlerini Blockchain teknolojisi kullanmaya zorlamıştı.

ABD ve Avrupa ülkelerine göre büyük oranda bu alanda başarılar elde eden Çin’in, gelecek günlerde daha fazla üretim, tüketim ve sevkiyat alanında zincir teknolojisinden yararlanma girişiminde bulunması, daha fazla sayıda bu tür adımların geleceğine işaret ediyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu