Kripto HaberleriAltcoinÇin'den Gelen Ortaklık Haberi Bu Altcoini Yükselişe Geçirdi!

Çin’den Gelen Ortaklık Haberi Bu Altcoini Yükselişe Geçirdi!

Çin'in en büyük ikinci telekom şirketi ile ortaklık kuran CFX yükselişe geçti.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin (BTC) ve kripto para işlemlerini ve madenciliğini yasaklayan Çin blockchain alanında gelişmeye devam ediyor.

Pek çok altyapı hizmetinde blockchain teknolojini kullanan Çin’den yeni bir hamle daha geldi.

Tahmini 390 milyon abonesiyle Çin’in en büyük ikinci telekom sağlayıcısı olan China Telecom, Conflux Network ile ortaklık kurduğunu duyurdu.

Bu ortaklık kapsamında blockchain özellikli SIM kartlar geliştirilecek.

Conflux Network yaptığı açıklamasında China Telecom’un bu yılın sonlarında Hong Kong’da ilk “BSIM kartı” pilot programını başlatacağını söyledi.

Bu pilot denemeyi muhtemelen Şanghay gibi Çin’in kilit konumlarında yapılan pilot programların takip edeceği belirtildi.

Twitter’dan paylaşım yapan Conflux Network şu ifadelere yer verdi:

“Çin’deki en büyük 2. kablosuz iletişim operatörü (390 milyondan fazla mobil abonesi olduğu tahmin ediliyor) China Telecom, Blockchain özellikli SIM kartlar (BSIM) geliştirmek için Conflux ile ortaklık kurdu.

Web3 ürünü, en çok kullanıcıyı ve uygulamayı içeren, dünya çapında şimdiye kadar görülen en büyük blockchain donanım ürünü olacak.”

Conflux, China Telecom dışında Şanghay şehri, McDonald’s China ve Oreos dahil olmak üzere küresel markalar ve devlet kurumlarıyla blockchain ve metaverse girişimleri konusunda işbirliği de yapmıştı.

Conflux’un yerel tokeni CFX,  China Telecom ortaklığıyla ilgili raporların ardından son 24 saat içinde yaklaşık %38 oranında artış kaydetti.

CFX yazım esnasında 0,073 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları