Haberler

Çin’den Yeni Kripto Para Değerlendirmesi

Çin'den yeni liste, 13. sıraya hangi kripto para yerleşti?

Kripto paralar Çin hükümetinin gündeminde. Yayınladıkları aylık listeler ile hangi kripto para biriminin iyi ve tercih edilebilir olduğu konusunda yayınladığı listede sıralamalar ile Çin vatandaşlarının hangi kripto para birimini tercih edebileceğini ve hangisinin Çin vatandaşları için gelecek vaat edebilecek olduğunu yatırım önerisi olarak değil bilgi verme amacı ile yayınlıyor.

EOS 1. sırada, Ethereum 2. sırada en tercih edilebilir kripto para olarak yayınlayan Çin hükümeti, yayınladığı listede her seferinde olduğundan farksız olarak Bitcoin’e alt sıralarda yer ayırdı. Geçen ay yayınlanan listede 19. sırada olan Bitcoin, bu ay yayınlanan listede 13. sırada kendisine yer bulurken, sıra değişiminin sebebi hakkında liste yayınlayıcısı tarafından açıklama yapılmadı.

Çin sadece bilgi amaçlı yayınlıyor

Çin hükümeti sadece bilgi amaçlı olarak yayınladığı bu liste ile vatandaşlarının hangi kripto para birimini tercih ederse daha fazla kazanmaya yakın olabilecek olduğunu, hangi kripto paranın kendilerine en az oranda zarar ettirebilecek ve en yüksek oranda kazanç getirebilecek olduğu konusunda bu listeleri yayınladığını açıklıyor. Hükümet ise bu listeler hakkında resmi bir öneri olmadığını ekliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu