Blockchain

Çin’in Anhui Eyaleti Yönetimi: Blockchain Teknolojisini Kullanacağız

Çin'in Anhui eyaleti yönetimi, Blockchain teknolojisini kullanacak olduklarını ve bu konuda ilk adımları atma yolunda planlarının işlediğini açıkladı.

Kripto para birimleri konusunda baskıcı tavrını son dönemde dindiren ve Blockchain konusunda olumlu mesajlar vermeyi sürdüren Pekin yönetiminin bu tavrının ardından ülkenin yerel yönetimleri de Pekin’in ‘gözüne girmek’ için yeni adımlar atmaya başladı. Sadece Pekin’e yakın olabilmek için değil, bir sonraki seçimlerde daha fazla oy alabilmek adına çalışmalarını sürdüren bazı şehirlerin yönetimleri özellikle yeni nesil teknolojilerden daha fazla yararlanacak olduklarını sık sık açıklamaya başladı.

Çin’in Anhui eyaleti yönetiminin açıklamasına göre 62 milyon insanın yaşadığı eyalette hükümet hizmetlerinin 7 gün 24 saat sunulmasını sağlayabilmek için Blockchain teknolojisinden faydalanma yolunda adım atılacak.

Bu sayede eyalette yaşayan 62 milyon insan bu adımın bir sonucu olarak 7 gün 24 saat boyunca eyalet hizmetlerine erişim sağlayabilecek.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu