binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinÇin'in Ethereum'u Olarak Bilinen Altcoin Yeni Duyuru Yaptı! Fiyat Tepki Verdi!

Çin’in Ethereum’u Olarak Bilinen Altcoin Yeni Duyuru Yaptı! Fiyat Tepki Verdi!

Çin'in Ethereum'u olarak bilinen Neo (NEO) ve Web3Labs, Web3.0 Küresel Hızlandırma Programı'na katılacak projeleri duyurdu. Fiyat tepki verdi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Çin’in Ethereum’u olarak bilinen Neo (NEO) ve Web3Labs, Web3.0 Küresel Hızlandırma Programı’na katılacak projeleri duyurdu.

Ortak bir açıklama ile Web3.0 Küresel Hızlandırma Programı’na katılacak projeleri açıklayan taraflar, toplamda 8 projenin seçildiğini belirtti.

“Neo , Web3 girişimleri için Hong Kong merkezli tek durak ağ geçidi olan Web3Labs ile işbirliği yaparak Web3.0’a sekiz projenin katılımını duyurdu.

Bu yenilikçi Web3 projelerinin her biri, 100.000 $’a varan potansiyel takip yatırımları ile birlikte 20.000 $’lık bir başlangıç ​​fonu alacak ve bunların yanı sıra, büyümelerini teşvik edecek kapsamlı bir destek alacak.

Sekiz proje (makalenin sonunda listelenmiştir) DeFi , yapay zeka, oyunlar ve daha fazlası dahil olmak üzere birden fazla alanı kapsıyor ve her biri kendi alanlarındaki inovasyonu ve teknolojik ilerlemeyi temsil ediyor.”

Projeleri açıklayan Neo Ekosistem Büyümesi Başkanı John Wang “Web3.0 Küresel Hızlandırma Programına katılan sekiz seçkin Web3 projesinin tümüne sıcak bir karşılama sunuyoruz. Neo, Web3Labs ve diğer saygın profesyoneller tarafından desteklenen bu girişim, son derece rekabetçi bir sektörde başarı için bu projeleri güçlendirmeye adanmıştır. Stratejik rehberlik, proje lansmanları, mali hibeler ve pazarlama öngörüleri sunan hızlandırıcı program, istekli girişimciler ve yenilikçi geliştiriciler için paha biçilmez bir kaynak olarak duruyor.” dedi.

Seçilen projelerin TrendX, EVMs, PlayEstates Blade of God X (BOG X), N2FT, OwlSync, Zest ve CHIPCHIP olduğu belirtildi.

Web3.0 Küresel Hızlandırma Programı Nedir?

Web3.0 Küresel Hızlandırma Programı geçtiğimiz yıl Neo ve Web3Labs tarafından ortaklaşa başlatılmıştı.

Ekim 2023’te Hong Kong’da başlatılan 10 milyon ABD Doları tutarındaki Web3.0 Küresel Hızlandırma Programı, Hong Kong’un Web3 inovasyonunun küresel merkezi olma yönündeki kararlı kararlılığını sergileyerek şehrin Web3 endüstrisinde gelecek vaat eden projeleri desteklemeyi amaçlıyor.

Duyuru sonrası NEO fiyatı yükselişe geçti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail