binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinÇinli Şirketten Kripto Paralara 100 Milyon Dolarlık Yatırım!

Çinli Şirketten Kripto Paralara 100 Milyon Dolarlık Yatırım!

Çinli şirket Inkeverse, 100 milyon dolarlık kripto para alımı yapacağını duyurdu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Hong Kong’da listelenen ve aynı zamanda Çin canlı yayın şirketi olan Inkeverse, 26 Mart’ta yönetim kurulunun, grubun önümüzdeki beş yıl içinde düzenlenmiş ve lisanslı herhangi bir ticaret platformunda kripto para satın alması için 100 milyon ABD Doları tutarında bir bütçeyi onayladığını duyurdu.

Şirket kripto para satın alımında finansman kaynağı olarak mevcut nakit rezervlerini kullanacak.

“Inkeverse’nin kripto para alımları mevcut nakit rezervlerinden finanse edilecek.

Kripto para biriminin satın alınmasıyla ilgili olarak, şirket bunu piyasa koşullarına bağlı olarak kendi takdirine bağlı olarak gerçekleştirecektir.

Bu duyuru tarihi itibariyle Grup, düzenlenmiş ve lisanslı herhangi bir ticaret platformundan herhangi bir kripto para birimi satın almamıştır.

Şirketin satın alabileceği veya satabileceği herhangi bir kripto para biriminin piyasa koşullarına bağlı olacağını ve Yönetim Kurulunun takdirinde olacağını unutmamalıdır.

Kripto para piyasası kısa vadede dalgalı bir seyir izliyor ve kripto para fiyatları da büyük dalgalanmalar yaşıyor. Bu nedenle şirket tarafından satın alınan veya satılan herhangi bir kripto para biriminin zamanlaması, miktarı, türü veya fiyatı konusunda herhangi bir garanti verilemez.”

Hangi kripto para birimlerinin satın alınacağı belirtilmedi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail