Bitcoin

Çinli Yatırımcılar Piyasaya Girmiyor

Kripto para birimi piyasasında Çinli kripto para yatırımcıları yatırım yapmaktan kaçınıyor.

Son haftalarda korona virüsü dolayısı ile ciddi problemler yaşanmaya devam ediyor. ABD ve Çin arasında tartışmalar sürerken, Çin vatandaşları ise bu dönemde özellikle kripto para yatırımı yapmamayı, onun yerine döviz yatırımını sürdürmeyi tercih ediyorlar.

Bitcoin alanların sayısının Çin’de her geçen dakika daha fazla düştüğü ve daha fazla insanın piyasadan çekildiği iddiaları sürerken, yeni yatırım yapanlar ise yok değil.

Bazı kimseler bu dönemi en düşük fiyat seviyesi olarak görüyor ve al-sat açısından en iyi dönemin bu dönem olabileceği görüşünü uyguluyor. Bazı Çinli yatırımcılar ise ellerindeki yatırımları bir an önce elden çıkarmak için piyasanın yeniden 8.000 dolar ve 10.000 dolar arasındaki fiyat seviyelerini görmeyi beklediklerini açıklamış durumdalar.

İlgili Haber
Bitcoin Fiyatı 7200 Dolardan 6800 Dolara Geriledi! Bu Ne Anlama Geliyor? Dikkat Edilmesi Gerekenler Neler?
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu