Ana SayfaAltcoinÇinliler Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) Alacakları Seviyeleri Paylaştı!

Çinliler Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) Alacakları Seviyeleri Paylaştı!

Takip et

Bitcoin ve kripto para birimlerine yönelik yasaklayıcı ve sert bir tavrı olan Çin’de, yatırımcıların çoğunluğu Bitcoin (BTC) ve Ethereum‘daki (ETH) düşüşün devam edebileceğini düşünüyor.

Çinli kripto gazetecisi Wu Blockchain, Twitter’dan yaptığı paylaşımda Weibo şirketi tarafından 2.200’den fazla Çin’li yatırımcının katılımıyla yapılan anket sonuçlarını paylaştı.

Wu Blockchain’in paylaştığı sonuçlara göre, ankete katılanların %8’i BTC 18.000 dolara ETH fiyatı ise 1000 dolara ulaştığında satın alacağını söylerken %26’sı BTC 15.000 dolara ETH 800 dolara düştüğünde satın alacağını söyledi.

Ankete katılanların %40’ı ise düşüşün halen devam edebileceğini düşündüklerini ve Bitcoin 10.000 dolara, Ethereum ise 500 dolara düştüğünde satın alacağını belirtti.

Bu anketten de görüleceği üzere bazı yatırımcılar ayı piyasasının halen sona ermediğini ve düşüşlerin devam edebileceğini düşünüyor.

2018 ayı piyasasında herkes Bitcoin ve kripto para piyasasının ölüp ölmediğini tartışırken, 2022 ayı piyasasında “nereden almalıyız?” sorusunun cevabının arandığını görüyoruz. Bu da bize kripto para piyasalarının geleceğine dair beklentilerin hala çok yüksek seviyede kaldığını gösteriyor.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları