coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinCNBC Muhabiri İki Kaynağına Dayandırdığı Haberine Göre Bitcoin Spot ETF İçin Onay...

CNBC Muhabiri İki Kaynağına Dayandırdığı Haberine Göre Bitcoin Spot ETF İçin Onay Beklediği Tarihi Açıkladı

CNBC muhabiri Kate Rooney, yaptığı açıklamasında Bitcoin Spot ETF onaylarına dair tarih tahminini paylaştı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kate Rooney, CNBC’ye yaptığı son açıklamada Bitcoin Borsa Yatırım Fonları (ETF’ler) için beklenen onay tarihine ilişkin bilgi verdi. Rooney’nin süreçle yakından ilgili kaynaklara dayandırdığı haberine göre, Bitcoin ETF’leri için yeşil ışığın yakın bir zamanda yakılması ve Çarşamba gününün de potansiyel onay olarak ortaya çıkması bekleniyor.

Bu duyuru, Cathie Wood’un ARK ve 21Shares başvurusunun son tarihine denk geliyor ve Perşembe ya da Rooney’e göre Cuma günü potansiyel alım satımların başlaması için zemin hazırlıyor. Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) birkaç başvuruyu aynı anda onaylayacağı tahmin ediliyor.

İlgili Haber  Standard Chartered, Bitcoin Spot ETF'in Onaylanması Halinde BTC Fiyat Tahminini Paylaştı

Rooney, ETF sponsorları arasındaki rekabet ortamına dikkat çekerek, farklı ücret yapılarına sahip 13 başvuru olduğunu belirtti. Dikkat çekici bir şekilde, ücretlerde BlackRock %0.2’den başlayıp %0,3’e kadar yükselmeyi planlarken, Fidelity ve Grayscale sırasıyla %0.39 ve %1.5 ücret öneriyor.

Dikkat çeken bir husus da Grayscale’in halihazırda halka açık olan BTC tröstü GBTC’yi bir ETF’ye dönüştürme planı olarak biliniyor; Rooney’e göre bu hamle, onaylanması halinde 27 milyar dolarlık şaşırtıcı bir yönetimle emtia bazlı en büyük ETF’lerden biri haline gelmesine yol açabilir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail