Haberler

Coinbase 35 Milyon Kullanıcı Kaydına Sahip

ABD merkezli Coinbase adlı kripto para borsasının son sayımında 35 milyon kullanıcı kaydı olduğu açıklandı.

Coinbase raporuna göre borsaya aktif olarak kayıtlı bireysel ve kurumsal kullanıcı sayısının 35 milyon olduğu doğrulandı. Türkiye nüfusunun neredeyse yarısı kadar kişinin kripto para borsasında kaydının olduğundan söz edilirken, özellikle de bu konuda şirketin daha fazla kullanıcı kaydı hedefi olduğu belirtiliyor.

ABD merkezli borsa geçmişte yönetim değişiklikleri ve benzer olaylar ile sık sık gündeme gelirken, son dönemde ise pek fazla yönetim değişimi ile ilgili olaylarla gündem olmuyor. Aksine güven veren borsalar arasıda ilk sırada gösterilen Coinbase’in ilk sırada gösterilme sebebi olarak ise merkezinin biliniyor olması ve ABD merkezli olması gerekçe olarak gösteriliyor.

En büyük rakibi olan Binance’in kullanıcı sayısı son raporlar yayınlanmadığı için bilinmezken kullanıcı sayısının Binance’de de fazla olduğu biliniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu